قوانین سختگیرانه در بازی فولاد- استقلال

نماینده سازمان لیگ جدیدترین قوانین اجرایی در فوتبال را برای مسؤولان تیم‌های فولاد و استقلال تشریح کرد....

به گزارش "ورزش سه"، جلسه هماهنگی پیش از بازی دو تیم فولادخوزستان و استقلال تهران در اهواز برگزار شد که در این نشست، داوود رفعتی نماینده سازمان لیگ مقررات جدید فوتبال را برای عوامل اجرایی تشریح کرد.

طبق قوانین جدید فوتبال، هر دو تیم تنها می‌توانند با ۲۰ نفر (۱۱ بازیکن اصلی و ۹ بازیکن ذخیره) در ورزشگاه حاضر شوند و اجازه ورود به ورزشگاه به بیش از سه بازیکن اضافه(خارج از لیست) داده نخواهد شد.

در این جلسه همچنین با درخواست باشگاه فولاد خوزستان برای برگزاری مراسم گرامیداشت علی هاشمی یکی از سرداران جنگ تحمیلی با مشارکت بازیکنان، مخالفت و بنا شد تا اِلِمان‌های مربوطه در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان نصب و به احترام این شهید و همچنین شهدای مدافع سلامت، بازی دو تیم فولاد خوزستان و استقلال تهران با یک دقیقه سکوت آغاز شود.

نماینده سازمان لیگ همچنین اعلام کرد که دو تیم قبل از شروع بازی حق گرفتن بنر و هرگونه عکس دسته جمعی را نداشته و طی این دیدار شادی پس از گل نیز به صورت دسته‌جمعی ممنوع خواهد بود. 

همچنین طبق اعلام سازمان لیگ، تعویض‌ها در این دیدار تعویض‌ها ۵ نوبت و دو زمان استراحت ۳ دقیقه‌ای در هر نیمه با توجه به گرمای هوا لحاظ می‌شود.

طبق اعلام مسؤولان سازمان لیگ ورود خبرنگاران به ورزشگاه ممنوع خواهد بود و تنها ۵ عکاس در کنار زمین حاضر هستند.

گفتنی است، دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال از ساعت ۲۱ امشب(چهارشنبه) در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار می‌شود.

تگ ها


فولاد خوزستان استقلال تهران فوتبال