قول استقلال به فکری؛ قایدی می ماند

مهدی قایدی که برای اولین بار توسط اسکوچیچ به اردوی تیم ملی دعوت شد با گلی که در بازی با بوسنی زد بدون شک در دیدارهای آتی شانس بیشتری برای حضور در ترکیب ثابت تیم ملی خواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این حضور و تدوام درخشش در ترکیب تیم ملی می تواند مهدی را بیش از پیش مورد توجه تیم های خارجی قرار دهد به خصوص که مهدی بازیکن زیر ۲۳ سال بشمار می رود و از همه مهمتر اینکه پیش تر در ترکیب تیم امید به میدان رفته بود. بازی های خوب مهدی در لیگ قهرمانان آسیا به خصوص در بازی های مقدماتی موجب گرایش چند تیم متمول آسیایی به این بازیکن شده بود که در نهایت با صحبت های انجام شده میان مهدی و باشگاه استقلال قرار شد او این فصل در جمع آبی پوشان بماند و به تیم در مسیر قهرمانی در لیگ برتر کمک کند. با قبول این پیشنهاد از سوی مهدی باشگاه هم به این بازیکن جوان قول داد مبلغ قرارداد او را که از قبل ثبت شده بود را تغییر خواهد داد که این اتفاق هم صورت گرفته است. 

با این قول و قرار و هم چنین وعده ای که باشگاه استقلال به محمود فکری داده است خیال سرمربی استقلال از بابت درخشش مهدی قایدی در ترکیب تیم ملی که می تواند او را بیش از پیش مورد تیم های خارجی قرار دهد، راحت است چرا که مهدی دست کم تا پایان فصل در اردوی تیم آبی می ماند. پیش از این این ترس و تردید برای کادر فنی استقلال وجود داشت که نکند باشگاه برای تامین بودجه جاری از جمله پرداخت دستمزد استراماچونی که بیش از ۴۰ میلیارد تومان است مهدی قایدی را به یک تیم خارجی بفروشد اما حجت نظری یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه در اینباره صحبت کرد و صراحتا گفت ما برای پرداخت دستمزد استراماچونی نیت به فروش هیچ یک از بازیکنان نداریم. کاری که البته پیش تر انجام شده بود. اگر به یاد داشته باشید شفر مخالف فروش الهیار صیادمنش به تیم فنرباغچه بود اما باشگاه استقلال برای تامین بخشی از بودجه جاری خود این بازیکن را با مبلغی کمتر از یک میلیون دلار به باشگاه فنرباغچه فروخت. در حالی که سرمربی وقت استقلال بر این عقیده بود اگر باشگاه کمی صبر می کرد می توانست با مبلغی بیش از ۲ میلیون یورو الهیار را به تیم های آلمانی بفروشد.

بیشتر بخوانید:

دروغ‌هایی که بحران استرا را ایجاد کرد

مدافع استقلال به یک قدمی پرسپولیس رسید/ فقط مانده امضا نهایی

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران مهدی قایدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال