قول افزایش بودجه کشتی در سال المپیک

سخنگوی فدراسیون کشتی از وعده مسئولان کمیته ملی المپیک برای افزایش بودجه این فدراسیون در سال المپیک خبر داد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، جلسه هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک، صبح امروز با حضور رئیس فدراسیون کشتی در محل این کمیته برگزار شد.

با اینکه صالحی امیری در نشست خبری آنلاین امروز خود اعلام کرد که برای همه فدراسیون ها نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد افزایش بودجه در نظر گرفته شده و برای پرداخت آن هم شروطی وجود دارد، سخنگوی فدراسیون کشتی از قول مسئولان کمیته المپیک به دبیر برای افزایش بودجه کشتی در سال المپیک خبر می دهد. 

محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون در مورد موارد مطرح شده در این جلسه گفت: این جلسه با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای هیأت اجرایی در خصوص بررسی برنامه های کشتی کشور به جهت حضور در رقابت های المپیک توکیو برگزار شد. در این جلسه رئیس فدراسیون کشتی گزارش کاملی از برنامه ها و طرح های آماده سازی ملی پوشان در راه حضور در المپیک، شامل برگزاری مسابقات داخلی، اردوهای آماده سازی و مسابقات تدارکاتی و برون مرزی ارائه کرد.

وی ادامه داد: ضمن اینکه در این نشست گزارش کاملی در مورد میزان بدهی های فدراسیون از جمله به اتحادیه جهانی کشتی، آژانس های مسافرتی، سازمان امور مالیاتی، تأمین کنندگان مواد غذایی، شرکت تجهیز، سایر اشخاص حقیقی و شرکت ها و همچنین هزینه های پرسنلی، عوامل اجرایی و داوران به سمع نظر حاضران رسید.

امامی افزود: با توجه به اعلام نیازهای فدراسیون کشتی در سال ۹۹ و اینکه کشتی کشور برنامه های مدونی برای حضور ملی پوشان در المپیک توکیو در دست دارد و این موضوع مستلزم هزینه خواهد بود، رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای هیأت اجرایی این قول را دادند که در سال المپیک، نسبت به افزایش بودجه فدراسیون ترتیب اثر دهند.

سخنگوی فدراسیون کشتی در پایان گفت: در این نشست مقرر شد اعضاء هیأت اجرایی، طی جلسه ای دیگر با حضور رئیس کمیته ملی المپیک، نسبت به افزایش بودجه فدراسیون کشتی و کمک به ورزش ملی کشور در سال پیش رو اقدام کنند.

تگ ها


کشتی کمیته المپیک