قول الخلیفی به امباپه؛ پاریسی‌ها باید با رئال مذاکره کنند

در سال ۲۰۱۷ و هنگامی که کیلیان امباپه تصمیم گرفت به جای انتخاب رئال مادرید به PSG بپیوندد، ناصر الخلیفی به او قولی داد که اکنون پاریسی ها را مجبور به مذاکره با رئال می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کیلیان امباپه قبلاً تایید کرده است که قصد رئال مادرید در تبدیل کردن او به مرجع و ستاره اصلی تیم، جدی است. سران باشگاه مادریدی با ارائه پیشنهاد ۱۶۰ میلیون یورویی برای خرید امباپه، وظیفه خود را انجام داده اند. این بازیکن همچنین به تک تک پیشنهادات تمدید ارائه شده توسط PSG پاسخ منفی داده است. قبل از سه شنبه آینده که روز پایانی پنجره تابستانی است نتیجه این مذاکرات روشن خواهد شد، یا در ماه ژانویه. اما به هر حال جدایی مهاجم فرانسوی از PSG و پیوستنش به رئال مادرید قطعی است و هیچکس نمی تواند مانع امباپه شود.

امباپه در آخرین دیدارهایی که با رییس باشگاه پاریسی انجام داده است، وعده چهار سال پیش رهبران باشگاه را در مورد "تعهد" به مذاکره برای جدایی احتمالی او از PSG در صورت دریافت پیشنهاد رئال مادرید به ناصر الخلیفی یادآوری کرده است. او حرفش را زده و موضوع از نظر امباپه تمام شده است. در ساعات گذشته با ارائه پیشنهادی از سوی رئال مادرید برای خرید امباپه، زمان آن رسید که رییس باشگاه پاری سن ژرمن به وعده خود عمل کند.

امباپه در آخرین ملاقات خود با لئوناردو و الخلیفی قولی را که در سال ۲۰۱۷ و هنگامی که به جای انتخاب رئال مادرید تصمیم گرفت به پاریس برود، به اوداده بودند یادآوری کرد.

مدیران PSG هم از آن قول و قرار شفاهی و هم از تمایل قطعی امباپه برای پیوستن به رئال مادرید مطلع هستند. پس از سکوت اولیه بعد از دریافت باشگاه مادریدی، آنها می دانند که به خاطر حفظ منافع خودشان هم که شده، نمی توانند به یک پیشنهاد بسیار سخاوتمندانه و انتقالی بسیار پرسود پشت کنند و مورد بازخواست عمومی قرار نگیرند.

رسانه های فرانسوی اکنون طرز صحبت و گفتمان ماه های گذشته و حتی بعد از ظهر سه شنبه خود را تغییر داده اند. آنها اکنون از واکنشی به شدت منفی به صحبت از آغاز احتمالی مذاکرات رسیده اند.

آینده امباپه هرچه باشد، مهاجم فرانسوی با رفتاری که در این ماه ها داشته برای تمام عمرش دل هواداران رئال مادرید را به دست آورده است. او بت جدید رئالی ها است بدون آنکه هنوز به عنوان بازیکن رئال مادرید پا در برنابئو گذاشته باشد.

تگ ها


پاری سن ژرمن ناصر الخلیفی کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال