قول شفاهی ستاره پی اس جی به رئال مادرید

کیلیان امباپه تابستان بعد و در صورت گرفتن مجوز جدایی از پی اس جی راهی رئال مادرید خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دو روز پیش بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کیلیان امباپه ستاره ۲۱ ساله پی اس جی درخواست جدایی از این باشگاه را داده است. این ادعایی بود که نشریه تایمز مطرح کرد و به سرعت نیز در میان رسانه های ورزشی اروپا بازتاب پیدا کرد.

طبق این گزارش، اخیرا امباپه به همراه وکلایش با ناصر الخلیفی مدیر پی اس جی ملاقات داشته و به وی گفته است که فصل ۲۱-۲۰۲۰ آخرین فصلی است که او برای باشگاه بازی خواهد کرد. امباپه تاکید کرده است که قصد تمدید قرارداد ندارد و از الخلیفی خواسته تا تابستان بعد مانع جدایی اش نشود و مسیر برای جدایی اش را هموار کند.

تایمز نوشته بود که رئال بیش از تیم های انگلیسی و بارسلونا شانس جذب امباپه را دارد.

شب گذشته در برنامه ال چیریگیتو، جوزپ پِدرِرول ادعا کرد که کیلیان امباپه به فلورنتینو پرز رئیس رئال قول داده است که فصل بعد و در صورتی که الخلیفی به وی مجوز جدایی بدهد، راهی رئال خواهد شد.

امباپه سال ۲۰۱۷ نیز تا یکقدمی رئال رفت ولی باشگاه مادریدی حاضر نشد ۱۴ میلیون یورو دستمزد درخواستی او را قبول کند. ۴ سال بعد اما ستاره فرانسوی همه چیز را برای تحقق رویای بازی در رئال مهیا می بیند و انتظار دارد که مدیر پی اس جی هم به وی بدون هیچ مشکلی مجوز جدایی بدهد.

حضور زین الدین زیدان و دیگر فرانسوی های رئال و نیز اعتبار رئال به عنوان تیمی همیشه مدعی قهرمانی چمپیونزلیگ و مهمتر از همه، علاقه خود او به این باشگاه از کودکی باعث شده تا او رئال را گزینه اول خود در صورت جدایی از پی اس جی قرار دهد.

رئال مادرید نیز که تابستان امسال هیچ بازیکنی جذب نکرده، خوشبین است که تابستان بعد با پیشنهادی بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ میلیون یورو، امباپه را به خدمت بگیرد. پرز روی قول امباپه و توافق شفاهی این بازیکن، حساب ویژه ای باز کرده است.

بیشتر بخوانید:

اسطوره رئال: اعتراف می کنم که مسی مرا ترساند

لائوتارو نه به بارسلونا می رود، نه رئال مادرید

 

 

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فلورنتینو پرز فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال