قول عجیب مرزبان در صورت قهرمان سپاهان

مربی سپاهان می‌گوید فاصله تهران تا اصفهان را در صورت قهرمانی سپاهان پیاده طی خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چند سال پیش بود که علیرضا مرزبان پس از قهرمانی سپاهان به قول خود عمل کرد و فاصله ۳۵ کیومتری فولادشهر تا اصفهان را پیاده طی کرد.


این مربی که حالا به تازگی بار دیگر به اصفهان بازگشته و مهم ترین دستیار محرم نویدکیا در لیگ بیستم خواهد بود، شب گذشته در برنامه ضربه آزاد اصفهان شرکت کرد و در واکنش به پیامکی که یکی از مخاطبان این برنامه ارسال کرده بود و از مجری برنامه خواسته بود تا قول پیاده روی تهران-اصفهان را از مرزبان بگیرد، اینطور واکنش نشان داد:« من این قول را الان می دهم. اگر این تیم قهرمان شد، من از تهران به اصفهان پیاده می روم. من حساب کرده ام. اگر ۵۰۰ کیلومتر در نظر بگیریم. هر روز می توانم بین ۳۰ تا ۴۰ کیلومتر را پیاده طی کنم. ۱۳ ، ۱۴ روز طول می کشد و زیاد هم نیست.» 


سپاهان در این فصل از رقابت های لیگ برتر اگرچه با شکست ۳ بر ۱ مقابل گل‌گهر سیرجان کارش را آغاز کرد ولی در هفته دوم با نتیجه یک بر صفر موفق به شکست آلومینیوم اراک شد ولی شاید قهرمانی این تیم خواسته اصلی هواداران از محرم نویدکیا در اولین فصل حضورش نباشد و رساندن تیم به رقابت های آسیایی بتواند فصل موفقیت آمیزی را برای طلایی پوشان اصفهانی رقم بزند.

بیشتر ببینید:

حواشی روز نخست هفته دوم لیگ برتر

قول مرزبان در صورت قهرمانی سپاهان در لیگ برتر/ ویدیو

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان علیرضا مرزبان فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال