قول مدافع جدید یونایتد به هواداران

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میرور، منچستریونایتد در اولین فعالیت خود در فصل نقل و انتقالات تابستانی ویکتور لیندلوف سوئدی را از بنفیکا به خدمت گرفت ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میرور، منچستریونایتد در اولین فعالیت خود در فصل نقل و انتقالات تابستانی ویکتور لیندلوف سوئدی را از بنفیکا به خدمت گرفت. این مدافع با قراردادی به ارزش ۳۰ میلیون پوند راهی منچستریونایتد شد تا در کنار اریک بایی، مدافعان یونایتد در این فصل باشند.

خرید جدید منچستریونایتد درباره حضور در این تیم گفت : حضور در یونایتد رویایی بود که به حقیقت تبدیل شد و در حال حاضر خیلی خوشحال هستم که پیراهن تیمی مثل منچستریونایتد را بر تن می کنم. کاری به صحبت ها درباره مبلغ قراردادم ندارم. این جا آمده ام که فوتبال بازی کنم و به چیز دیگری فکر نمی کنم.  می دانم که بازی کردن در منچستریونایتد کار آسانی نیست و باید خیلی آماده باشم که در ترکیب تیمی همچون یونایتد به میدان بروم. باید با سعی و تلاش زیاد رضایت کادرفنی را به دست بیاورم تا به من بازی برسد.

او در ادامه صحبت های خود گفت : لیگ جزیره بسیار سخت و فرسایشی است و من کاملا از این موضوع آگاهم. خیلی دوست داشتم که حضور در لیگ برتر را تجربه کنم و اکنون به هدف خودم رسیده ام چون کار انتقالم به منچستریونایتد به اتمام رسیده است و به هواداران قول می دهم که بهترین بازی های خودم را برای یونایتد انجام بدهم.

 

تگ ها


اخبار روز ویکتور لیندلوف منچستر یونایتد فوتبال