قوچان نژاد:آماده رویارویی با کره ای ها هستیم

ملی پوش تیم فوتبال ایران گفت: آماده رویارویی با کره ای ها هستیم و انشالله با ۳ امتیاز بازی را تمام کنیم ......

ملی پوش تیم فوتبال ایران گفت: آماده رویارویی با کره ای ها هستیم و انشالله با ۳ امتیاز بازی را تمام کنیم.

به گزارش مدال به نقل از ورزش3، رضا قوچان نژاد در نشست خبری پیش از مسابقه فوتبال ایران و کره جنوبی افزود: همانگونه که کی روش و دژآگه گفتند فردا بازی خیلی مهم و حساسی داریم امیدوارم با همین شور حسینی که همه دارند فردا پشتیبان ما باشند تا این سه امتیاز در خانه بماند. ما تمرینات خوبی انجام داده ایم و برای بازی فردا آماده هستیم.

وی در ادامه گفت: تیم ما کاملا آماده است و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم؛ ما به کره احترام می گذاریم اما اگر خودمان باشیم و عملکردمان را ارائه دهیم حتما 3 امتیاز را می گیریم

مهاجم تیم ملی تصریح کرد: باید با تمرکز و حواس جمع بازی کنیم همه تیم آماده ایم ومصدوم هم نداریم، فردا می خواهیم بجنگیم تا یک نتیجه شیرین کسب کنیم. ما در بازی های قبل خوب بودیم اما فردا همه این بازی ها از یاد ما می رود و مهم مسابقه ای است که پیش رو داریم تا ان شاءالله با 3 امتیاز همراه باشد.

قوچان نژاد در باره توهین بازیکن کره به ایرانی ها گفت: واقعا بی احترامی بزرگی بود. درست است که آنها نظرشان را گفته اند و آزاد هستند نظر بدهند اما این موضوع هیچ ربطی به فوتبال نداشت و این توهین هایی که به مردم ایران شد اصلا جایش اینجا نبود تا بخواهد قبل از بازی ایران کره جنوبی مطرح شود.

تگ ها


فوتبال