قوچان‌نژاد: از بازگشت به هلند خوشحالم

رضا قوچان‌نژاد مهاجم ایرانی فصل گذشته آپوئل نیکوزیا از بازگشت به فوتبال هلند ابراز خوشحالی کرد....

رضا قوچان‌نژاد مهاجم ایرانی فصل گذشته آپوئل نیکوزیا از بازگشت به فوتبال هلند ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش مدال، رضا قوچان‌نژاد پس از عقد قرارداد 2 ساله با این تیم گفت: خیلی خوشحالم که به هلند و به ویژه تیم زووله بازگشتم. فوتبال هلند را از همان آغاز دوران حرفه‌ای خود به خوبی می‌شناسم و دوست دارم.

مهاجم جدید تیم زووله ادامه داد: در زووله تمام تلاشم را به کار می‌بندم تا باعث پیشرفت این تیم و خودم شوم. بی‌صبرانه منتظر نخستین بازی خانگی زووله در روز 15 سپتامبر هستم.

مایک ویلمس، مدیر فنی تیم فوتبال زووله نیز درباره امضای قرارداد با رضا قوچان‌نژاد اظهار داشت: به لطف جذب این بازیکن خط حمله‌مان تقویت خواهد شد. او علاوه بر هلند در عرصه‌های جهانی نیز مورد توجه قرار گرفت. قوچان‌نژاد سابقه حضور در جام‌های جهانی 2014 و 2018 همراه تیم ملی فوتبال ایران را دارد. در جام ملت‌های آسیا 2015 نیز یکی از بهترین مهاجمان بود. قوچان‌نژاد در سن 31 سالگی بازیکن بسیار باتجربه‌ای است و بازیکنان جوان ززوله می‌توانند از این فرصت بهره ببرند. خیلی خوشحالم که توانستیم قوچان‌نژاد را برای 2 فصل آینده به خدمت بگیریم.

اخبار مرتبط:
رسمی/ قوچان‌نژاد به لیگ هلند بازگشت

تگ ها


رضا قوچان نژاد لژیونرهای ایرانی لژیونرها لژیونر ایرانی لژیونر عملکرد لژیونرها اخبار لژیونرها اخبار لژیونر های فوتبال ایران اخبار لژیونر زووله هلند