قوچان نژاد : دیگر آرزویی ندارم

مهاجم ایرانی هیرنفین می گوید گلزنی وظیفه او است و همیشه وقتی وظیفه اش را انجام می دهد احساس رضایت می کند ......

مهاجم ایرانی هیرنفین می گوید گلزنی وظیفه او است و همیشه وقتی وظیفه اش را انجام می دهد احساس رضایت می کند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از سایت باشگاه هیرنفین، رضا قوچان نژاد در این فصل توانست عملکرد خوبی داشته باشد و با به ثمر رساندن ۱۸ گل یکی از بهترین مهاجمان لیگ هلند محسوب می شود. او وقتی در تابستان به هیرنفین پیوست خیلی ها تعجب کردند،  ولی مهاجم ملی پوش ایرانی با گل های خوبی که به ثمر رساند ضمن اثبات توانایی هایش توانست به تیمش کمک کند و نتایج نسبتا خوبی را کسب کند.

رضا قوچان نژاد درباره گل های خوبی که در این فصل برای تیمش به ثمر رسانده است با فروتنی گفت : خب گلزنی وظیفه من است. وقتی یک مهاجم گل می زند خیلی خوشحال می شود و راضی است. این دقیقا همان حسی که من در این فصل دارم و خوشحال هستم که توانسته ام وظایفم را به بهترین  نحو انجام دادم،  ولی در کل من از آن دسته از بازیکنانی هستم که دوست دارم در خدمت تیم باشم و از بازی کردن لذت ببرم. دوست دارم با بازی خودم به تیم کمک کنم تا بهتر شود و شرایط بهتری داشته باشد.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در ادامه صحبت های خود درباره آینده اش در باشگاه هیرنفین، گفت : من آرزو و رویایی برای بازی در تیمی دیگر ندارم.  همیشه به این فکر می کنم که بتوانم در بازی بعد برای تیمم موثر باشم و گلزنی کنم. اصلا به این فکر نمی کنم که تابستان قرار است چه تصمیمی گرفته شود و آینده ام در این باشگاه چه خواهد بود. تنها به این فکر می کنم که بتوانم در بازی بعدی برابر زوله به تیمم کمک کنم تا نتایج خوبی را کسب کنیم. ما در این فصل فراز و نشیب زیادی داشتیم. در نیم فصل نخست عملکردمان خوب بود،  ولی بعد از تعطیلات زمستانی دچار افت شدیم و تیم نتایج ضعیفی را کسب کرد. با این حال دو بازی دیگر باقی مانده است و بعد از آن بازی های پلی آف برگزار خواهد شد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال