قوچان‌نژاد شب زیبایی برای ما رقم زد

برتری پرگل هیرنفین در شب پنجم رقابت های لیگ برتر هلند باعث شد تا سرمربی این تیم به تمجید از عملکرد مهاجم ایرانی خود بپردازد ......

 برتری پرگل هیرنفین در شب پنجم رقابت های لیگ برتر هلند باعث شد تا سرمربی این تیم به تمجید از عملکرد مهاجم ایرانی خود بپردازد.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"،  رضا قوچان نژاد با دو گلی که وارد دروازه توئنته کرد زمینه برد 3-1 این تیم و صعود به جایگاه پنجم را فراهم کرد تا عملکرد خیره کننده این مهاجم ایرانی با تعریف و تمجیدهای سرمربی هیرنفین توام شود.


استریپل سرمربی هیرنفین در پایان بازی دیشب در جمع خبرنگاران با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش گفت:« فکر می کنم دیدار با توئنته یکی از بهترین بازی های ما در این فصل بود چون به خوبی توانستیم برنامه های تاکتیکی را به نمایش بگذاریم و سه امتیاز ارزشمند به اندوخته های خود اضافه کنیم».

 


این مربی در ادامه به درخشش بازیکنان آسیایی خود اشاره و افزود:«یوکی کوبایاشی خرید ژاپنی ما در اولین نمایش خود در ترکیب اصلی نشان داد از چه توانایی هایی برخوردار است. حضور او باعث شد تا نمایش متفاوتی ارائه بدهیم و از بودن این بازیکن در جمع بازیکنان واقعا خوشحالم ضمن این که رضا قوچان نژاد هم نمایش هیجان انگیزی داشت به خصوص با گل ثانیه های پایانی که باعث شد تا رضا شب زیبایی برای ما و طرفداران رقم بزند».


کوبایاشی و قوچان نژاد دو خرید جدید این فصل هیرنفین محسوب می شوند که استریپل امیدوار است با درخشش آنها بتواند فصل خوبی را برای طرفداران رقم بزند، بازیکنانی که تا به اینجای فصل عملکرد خوبی از خود ارائه داده اند.

 

تگ ها


فوتبال