قوچان نژاد : مقابل نایمخن شانس بیشتری داریم

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فارس، تیم فوتبال هیرنفین فردا(یکشنبه) در آخرین دیدار خود در این فصل از رقابت های لیگ برتر هلند مقابل تیم قعرجدولی نایمخن قرار می گیرد و تنها به یک امتیاز نیاز دارد تا به مرحله پلی آف کسب سهمیه اروپایی برسد ......

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فارس، تیم فوتبال هیرنفین فردا(یکشنبه) در آخرین دیدار خود در این فصل از رقابت های لیگ برتر هلند مقابل تیم قعرجدولی نایمخن قرار می گیرد و تنها به یک امتیاز نیاز دارد تا به مرحله پلی آف کسب سهمیه اروپایی برسد ...

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، تیم فوتبال هیرنفین فردا(یکشنبه) در آخرین دیدار خود در این فصل از رقابت های لیگ برتر هلند مقابل تیم قعرجدولی نایمخن قرار می گیرد و تنها به یک امتیاز نیاز دارد تا به مرحله پلی آف کسب سهمیه اروپایی برسد.

رضا قوچان نژاد، مهاجم ملی پوش کشورمان با زدن 19 گل برای هیرنفین در این فصل به نوعی بهترین بازیکن این تیم است و درباره این بازی در مصاحبه با روزنامه Leeuwarder هلند گفت: بازیکنان امید زیادی در این بازی دارند زیرا مقابل تیمی قرار می گیریم در آستانه سقوط است و پایین جدول است. ما در این بازی به دنبال چیز محال نیستیم و شانس بیشتری داریم.

وی در ادامه دلیل عملکرد بد هیرنفین در نیم فصل دوم را این طور بیان کرد: در نیم فصل دوم بسیاری از بازیکنان باتجربه ما مصدوم شدند و اکثر بازی ها را از دست دادند اما نمی خواهم درباره بازیکنان جوان خود که جایگزین آنها شدند صحبت کننم بلکه می خواهم از بازیکنان باتجربه ای صحبت کنم که می توانند در بازی ها تعیین کننده باشند. این مسئله زمانی که اسهارس را از دست دادیم آشکار شد. ما بازیکنان جوان و با استعداد خوبی داریم ولی نمی توان از آنها توقع داشت تا بار تمام مسئولیت ها را بردوش بکشند.