قوی در خانه یا میهمان قوی؛ مسئله این است!

دو تیم استقلال و فولاد آمار جالب توجهی را تا پیش از بازی امروز دارند که احتمالا پس از مصاف امروزشان، دستخوش تغییرات مهمی می‌شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امروز افتتاحیه پساکرونایی در حالی قرار است در فولاد آره‌نا با دوئل فولاد خوزستان و استقلال دنبال شود که تیم‌ها پیش از شیوع کرونا آمارهای جالبی را به ثبت رسانده‌اند؛ یکی از این آمارهای مهم، آمار گل خورده و زده آنهاست. فولادی‌ها با دو گل خورده در بازی های خانگی، آمار درخشانی دارند و از آن‌سو، شاگردان فرهاد با ۱۹ گل زده در خانه حریف، گلزن‌ترین تیم خارج از خانه لیگ نوزدهم هستند.

ارسلان و قائدی ادامه می‌دهند؟

در غیاب شیخ دیاباته، امروز چشم‌ها به قائدی و مطهری دو چهره جوان و آماده آبی‌ها دوخته شده است؛ دو ستاره‌ای که پیش از کرونا، روزهای درخشانی را داشتند و می‌خواهند شروع دوباره درخشانی را هم رقم بزنند. حفظ آمار گلزن‌ترین تیم در بازی های خارج از خانه، می‌طلبد که امروز ارسلان و قائدی در اوج‌شان باشند و بتوانند با آزار دادن خط دفاعی فولاد، رکورد فوق العاده استقلال ِ لیگ نوزدهم را تداوم بخشند.

گردان و آغاسی؛ جای خالی کاپیتان

پارگی رباط صلیبی باعث شد تا فولادی‌ها ادامه لیگ را بدون ستاره با تجربه خود یعنی ایوب والی دنبال کنند؛ ستاره‌ای که این فصل نقش گلزن فولادی‌ها را هم داشت و البته با عملکردی عالی، یکی از عوامل ثبت رکورد دو گل خورده در بازی های خانگی بود. زوج او یعنی مهره جوان فولاد عارف آغاسی اما امروز در ارنج نکونام به میدان می‌رود اما مشخص نیست نکو چه کسی را می‌خواهد جایگزین کاپیتان تیم خود کند. انتخاب سختی که می‌تواند رکورد درخشان فولادی‌ها را تحت الشعاع قرار دهد.

البته که نباید فراموش شود پشت این خط دفاعی، سنگربان باتجربه سالهای نه چندان پرسپولیس و سپاهان یعنی شهاب گردان ایستاده است؛ که امروز می‌تواند با عملکرد خود، ستاره اول میدان شود و هم رکورد فوق العاده فولاد در خط دفاعی را در لیگ نوزدهم حفظ کند و هم آمار درخشان آبی‌ها در خط آتش را متوقف کند.

بیشتر بخوانید:

ترکیب احتمالی استقلال مقابل فولاد خوزستان

اطلاعیه فولاد: تمام تلاش ما شادی دل هواداران است

 

 

تگ ها


فولاد خوزستان استقلال تهران فوتبال ایران فولاد خوزستان استقلال فولاد خوزستان-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال