قیمت بالا، دلیل ناتوانی بایرن در جذب هافبک اتلتیکو

بایرن مونیخ به جذب سائول نیگز علاقمند است اما به نظر می رسد که آنها به دلیل قیمت بالای این بازیکن نمی توانند او را به خدمت بگیرند....

به گزارش "ورزش سه"، سائول نیگز طی فصول گذشته یکی از مهم ترین بازیکنان اتلتیکو مادرید تحت هدایت دیه‌گو سیمئونه بوده است. این هافبک اسپانیایی در فصلی که گذشت که با قهرمانی اتلتیکومادرید پایان پذیرفت نیز نمایش های قابل قبولی در در ترکیب این تیم ارائه داد و در ۳۳ مسابقه آمار ۲ گل و یک پاس گل به ثبت رساند.

در یکی دو فصل اخیر همواره بحث هایی در رابطه با علاقه تیم‌های بزرگ اروپایی به هافبک اتلتیکو مادرید وجود داشته است که حالا به نظر میرسد این مسئله اوج گرفته است. گزارش ها حاکی از آن است که تیم‌هایی نظیر پاری سن ژرمن، بایرن مونیخ، منچستر یونایتد و یوونتوس به جذب سائول ابراز علاقه نشان داده اند.

اما بایرن مونیخ یکی از باشگاه هایی بود که پیش از این نیز صحبت هایی در رابطه با علاقه آنها برای به خدمت گرفتن هافبک اسپانیایی وجود داشته است. با این حال و بعد از اخبار علاقه باواریایی ها به جذب سائول، اسپورت وان در گزارشی مدعی شده که بایرن مونیخ به دلیل قیمت بالای او نمی‌تواند این بازیکن را در تابستان پیش رو به خدمت بگیرد.
بایرن برای انجام چنین خریدهایی به فروش برخی بازیکنان خود احتیاج دارد و شرایط به گونه‌ای است که باید گفت آنها در این تابستان خرید بزرگی نخواهند داشت.

تگ ها


بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید سائول نیگز