قیمت جدید ورزشگاه آزادی؛ هر بازی 90 میلیون

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت: مسوولان شركت توسعه و تجهيز ورزشگاه ها در اواسط ليگ شانزدهم جايگاه خبرنگاران، برخي صندلي هاي VIP و جايگاه VVIP و اتاق رياست ورزشگاه آزادی را بازسازي و تعمير كردند ......

به  گزارش مدال به نقل از آی اسپورت: مسوولان شركت توسعه و تجهيز ورزشگاه ها در اواسط ليگ شانزدهم جايگاه خبرنگاران، برخي صندلي هاي VIP و جايگاه VVIP و اتاق رياست ورزشگاه آزادی را بازسازي و تعمير كردند. بازسازي جديدي كه احتمالا هزينه آن بر اجاره ورزشگاه در ليگ جديد تاثير خود را خواهد داشت. اجاره ورزشگاه براي بازي هاي ملي از سي ميليون براي هر بازي قيمت گذاري شده و در ليگ شانزدهم به هفتاد ميليون رسيد.

روز گذشته در سازمان ليگ شنيده شد كه مسوولان ورزشگاه و شركت توسعه و تجهيز در ليگ هفدهم كه در پيش روست اجاره را براي هر بازي به 90 ميليون تومان افزايش داده اند كه بايد منتظر ماند و ديد كه آيا باشگاه هاي سرخابي زير بار اين اجاره مي روند يا محل ديگري را براي بازي هايشان اجاره مي كنند. لازم به ذكر است تنها تيمي كه به رايگان در استاديوم بازي مي كند، تيم ملي است كه با اين حال اجازه ندارد چند روز پشت سر هم از آنجا براي تمريناتش استفاده كند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال