قیمت ستاره مورد علاقه زیدان مشخص شد

زین الدین زیدان در نشست خبری روز گذشته خود صراحتا از تمایلش برای جذب حسام عوار از لیون خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از آاس، حسام عوار در یکی دو فصل اخیر تبدیل به یکی از ستاره های تاثیرگذار لیون شده و تیم های زیادی را خواهان خود می بیند. عوار که سخت مورد نظر آرسنال قرار داشت و به نظر می رسید تابستان راهی این تیم خواهد شد، به فاصله سه روز تا اتمام نقل و انتقالات، بعید است به این باشگاه لندنی برود. پیشنهاد توپچی ها برای او مورد قبول لیون قرار نگرفت و این خبر خوبی برای او نبود چرا که باید یک فصل را بدون حضور در تورنمنت های اروپایی پشت سر بگذارد.

دیروز نشریه اکیپ ادعا کرد که زین الدین زیدان و حسام عوار در طی یکی دو هفته اخیر تلفنی چند بار باهم صحبت کرده اند و سرمربی رئال از او خواسته یک سال دیگر هم در لیون بماند و تابستان بعد او را برای رئال جذب خواهد کرد.

زیدان شیفته بازی عوار شده و او را بازیکنی مناسب برای باشگاه مادریدی می داند. او در نشست خبری روز گذشته خود و در مورد عوار گفت:« نمی دانم چه اطلاعاتی دارید. او بازیکن بزرگی است و شاید روزی برای ما هم بازی کند چون در سطح و اندازه های بازی برای رئال قرار دارد اما تیم امسال مان بسته شده و با همین مجموعه به کار ادامه خواهیم داد.»

عوار تنها ۲۲ سال دارد و محصول آکادمی فوتبال لیون است. او در پست هافبک تهاجمی بازی می کند و از سال ۲۰۱۷ در ۱۰۰ بازی توانسته ۱۶ گل برای لیون به ثمر برساند. فصل گذشته او در ۴۱ بازی توانست ۹ گل به ثمر برساند.

طبق ادعای آاس، لیون حاضر است عوار را با ۲۰ میلیون یورو به علاوه ماریانو دیاز به رئال واگذار کند. ماریانو فصل ۱۸-۲۰۱۷ در لیون ۲۱ گل به ثمر رساند ولی سپس به رئال بازگشت. ماریانو مورد علاقه زیدان قرار ندارد اما مشکل اینجاست که سران رئال قصد ندارند تابستان امسال هیچ هزینه ای برای جذب بازیکن جدید متقبل شوند.

در نهایت باید دید تا فردا که نقل و انتقالات تابستانی به اتمام می رسد، شاهد سورپرایزی از سوی رئال خواهیم بود یا همه چیز به تابستان ۲۰۲۱ موکول می شود.

بیشتر بخوانید:

ال‌کلاسیکوی زنان؛ بارسای مقتدر مقابل رئال نوظهور

بدشانسی عجیب رئال؛ جانشین کارواخال هم مصدوم شد

 

 

تگ ها


زیدان لیون فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال