قیمت نجومی برای تماشای الکلاسیکوی قطری

همواره دوئل دو باشگاه السد با الریان به عنوان قدیمی ترین و پرطرفدارترین باشگاه های شهر دوحه از حساسیت مضاعفی برخوردار بوده که به همین خاطر چند سالی می شود این دیدار لقب الکلاسیکوی قطر را به خود اختصاص داده است ......

همواره دوئل دو باشگاه السد با الریان به عنوان قدیمی ترین و پرطرفدارترین باشگاه های شهر دوحه از حساسیت مضاعفی برخوردار بوده که به همین خاطر چند سالی می شود این دیدار لقب الکلاسیکوی قطر را به خود اختصاص داده است.

السد با دراختیار داشتن مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی پوش ایرانی با کاپیتانی ژاوی هرناندز همچنان شکست ناپذیر مدعی اول قهرمانی محسوب می شود و رویارویی این تیم با الریان که از میشل لادروپ ستاره افسانه ای فوتبال دانمارک روی نیمکت رهبری خود بهره می برد تمام توجهات را معطوف به خود کرده است.

در آستانه بازی مهم دو تیم که امشب برگزار می شود رسانه های قطری از بلیت های گران قیمت برای تماشای این بازی در ورزشگاه خلیفه دوحه پرده برداشتند جایی که مشخص شد بلیت های معمولی برای حضور در جایگاه های ورزشگاه رقمی در حدود 250 هزار تومان در نظر گرفته شده که این رقم برای جایگاه های ویژه تا یک میلیون تومان نیز قابل افزایش است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال