قیمت پدیده فرانسوی برای رئال مادرید مشخص شد

بر اساس ادعای دون بالون رئال مادرید می تواند در تابستان سال آینده با ۵۵ میلیون یورو ادواردو کاماوینگا را به خدمت بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۲۰ یکی از آرام‌ترین سال های خود را به لحاظ جذب بازیکنان جدید پشت سر گذاشت. در حالی که رئیس لوس بلانکوس یعنی فلورنتینو پرز به خرید های کهکشانی اش معروف است اما رئال امسال تنها مارتین اودگارد را به سانتیاگو برنابئو بازگرداند و شاکله اصلی تیم خود را نیز حفظ کرد.

اکثر منابع اسپانیایی اما معتقد هستند که به جز مسائل اقتصادی یکی دیگر از دلایلی که رئال‌مادرید فعالیت چندانی در نقل و انتقالات تابستانی امسال نداشته، برنامه های آنها برای تابستان ۲۰۲۰ محسوب می شود.

به طور قطع اصلی‌ترین گزینه رئال مادرید در نقل و انتقالات تابستانی آینده جذب کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن خواهد بود اما یک جوان فرانسوی دیگر نیز در لیست زین الدین زیدان حضور دارد. پدیده فوتبال فرانسه یعنی ادواردو کاماوینگا به شدت مورد علاقه زیدان است و به نظر می رسد که کهکشانی ها در تابستان ۲۰۲۱ برای جذب او اقدام خواهند کرد. از طرفی زیدان این بازیکن را بهترین جانشین بلندمدت برای هافبک برزیلی اش یعنی کاسمیرو می داند.

حالا و در همین رابطه دون بالون مدعی شده رئال مادرید می تواند در نقل و انتقالات تابستانی آینده با مبلغ ۵۵ میلیون یورو کاماوینگا را به خدمت بگیرد.

 

تگ ها


رئال مادرید