قیمت پیشنهادی یونایتد برای سانچو مشخص شد

اسکای اسپورتس ادعا می کند که منچستریونایتد حداقل در نقل و انتقالات پیش رو، حاضر نیست مبلغی بیش از ۵۰ میلیون پوند برای جذب جیدون سانچو پرداخت کند....

به گزارش "ورزش سه"، جیدون سانچو ستاره ۲۰ ساله انگلیسی در دو سال گذشته یکی از بهترین بازیکنان بوروسیا دورتموند بوده و با ۱۷ گل خود در فصل جاری نقش مهمی در نایب قهرمانی زردپوشان داشت.

سانچو با تنها ۷ میلیون یورو از سیتی به خدمت گرفته شد و خیلی زود ثابت کرد که باشگاه انگلیسی او را تا چه اندازه ارزان و مفت از دست داده است. ارزش کنونی سانچو ۱۲۰ میلیون یورو تخمین زده می شود.

در هفته‌های گذشته ما صحبت های زیادی در رابطه با علاقه لیورپول به جذب این بازیکن مطرح شده بود اما با این حال امروز یورگن کلوپ اعلام کرد که این باشگاه در نقل و انتقالات پیش رو تنها به حفظ ستاره های خود فکر می‌کند و خرید بزرگ نخواهد داشت.

از طرفی رقیب سنتی لیورپول یعنی منچستریونایتد نیز یک مشتری جدی برای ستاره انگلیسی محسوب می شود. با این حال و در همین رابطه اسکای اسپورتس مدعی شده که شیاطین سرخ حداقل در نقل و انتقالات پیش رو حاضر نیستند که مبلغی بیشتر از ۵۰ میلیون پوند برای جذب جیدون سانچو هزینه کنند؛ چیزی که با خواسته های باشگاه آلمانی فاصله بسیار زیادی دارد.

تگ ها


بروسیا دورتموند جیدون سانچو منچستر یونایتد