!قیمت‌گذاری بلیت لیگ‌جهانی/ 40هزار تومان

به گزارش مدال آی اسپورت-هفته دوم لیگ جهانی والیبال از روز جمعه 19 خرداد در تهران و سالن 12 هزار نفری آزادی آغاز می شود ......

   به گزارش مدال آی اسپورت- هفته دوم لیگ جهانی والیبال از روز جمعه 19 خرداد در تهران و سالن 12 هزار نفری آزادی آغاز می شود.شاگردان کولاکوویچ پس از دو شکست سه بر صفر  و سه بر یک برابر ایتالیا و برزیل و البته برد ارزشمند سه بر یک مقابل لهستان سه بازی با بلژیک، صربستان و آرژانتین تحت حمایت تماشاگران پر تعداد ایرانی پیش رو دارند. اما آیا مردم مثل همیشه کاری می کنند که جای سوزن انداختن در سالن نباشد؟

بلیت های سه دیدار تیم ملی والیبال به میزان 40 هزار تومان فروخته خواهد شد و فدراسیون در دو روز گذشته اقدام به فروش آنها کرده. قیمت بلیت برای بازی های مقدماتی لیگ جهانی بی سابقه است و این در حالی است که مدتی قبل تماشای حتی بازی های تیم ملی برای مردم به صورت رایگان بود. برای پرسپولیس که پر هوادارترین تیم پایتخت است، وقتی قیمت بلیت بازی جام باشگاه های آسیا به بهانه جمع آوری پول برای بدهی مانوئل خوزه به 35 هزار تومان رسید، نصف ورزشگاه در بازی با الریان قطر خالی ماند.

در آن بازی که پنالتی چیپ طارمی هم به بیرون رفت و پرسپولیس نتیجه نگرفت 55 هزار نفر به آزادی رفتند.این در حالی بود که برای بازی های آسیایی پرسپولیس ورزشگاه همیشه پر می شد. اما والیبال که این روزها از ستاره های جوانش رونمایی کرده، در انتظار این است که ببیند با بلیت 40 هزار تومانی استقبال مردم (بخوانید فقط آقایان) چطور خواهد بود ؟

نخستین بازی ایران روز جمعه از ساعت 21:10 برابر بلژیک برگزار می شود.روز شنبه و یکشنبه هم در همین ساعت شاگردان کولاکوویچ به مصاف صربستان و آرژانتین می روند.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ جهانی والیبال والیبال