قیمت گذاری سیتی روی هدف نقل و انتقالاتی نراتزوری

اکسپرس مدعی شد که باشگاه منچسترسیتی با مبلغی کم تر از ۶۰ میلیون یورو ستاره برزیلی خود یعنی گابریل ژسوس را به فروش نخواهد رساند....

به گزارش "ورزش سه"، ژسوس که سه فصل پیش از پالمیراس به منچسترسیتی پیوست، در این مدت برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی، با سرخیو آگوئرو رقابت  داشت. پپ گواردیولا به طور غافلگیرکننده ای در دیدار مقابل رئال مادرید در چمپیونزلیگ، از ژسوس به جای آگوئرو در ترکیب اصلی استفاده کرد و این مهاجم برزیلی هم گل پیروزی بخش تیمش را در برد ۲-۱ مقابل کهکشانی ها به ثمر رساند.

با وجود این که مهاجم برزیلی اخیراً نقش مهم تری در تیم پپ گواردیولا پیدا کرده اما، در هفته‌های گذشته صحبت های زیادی در رابطه با علاقه اینتر به جذب گابریل ژسوس مطرح شده است. در واقع به نظر می‌رسد که نراتزوری قصد دارد، این ستاره برزیلی را به عنوان جانشین لائوتارو مارتینز که احتمالاً راهی بارسلونا خواهد شد، به خدمت بگیرد.

با با این وجود به نظر نمی رسد که باشگاه انگلیسی به این راحتی ها به جدایی ستاره جوان و آینده‌دار خود رضایت دهد. بر همین اساس اکسپرس ادعا می کند که باشگاه منچسترسیتی به پیشنهادات کمتر از ۶۰ میلیون یورو برای ژسوس توجهی نمی‌کند؛ موضوعی که به طور قطع کار اینتر را برای جذب این بازیکن با سختی روبرو خواهد کرد.

تگ ها


گابریل ژسوس اینتر میلان منچستر سیتی