قیمت گذاری عجیب تاتنهام روی هافبک مدنظر رئال مادرید

دنیل لوی طبق عادت قصد دارد بازیکنانش را با قیمت بالا به فروش برساند....

دنیل لوی طبق عادت قصد دارد بازیکنانش را با قیمت بالا به فروش برساند.

به گزارش مدال، به نظر می رسد، رئال مادرید با مسئولان باشگاه لندنی یعنی تاتنهام در حال مذاکره هستند تا در تابستان آینده، کریستین اریکسن را به سانتیاگو برنابئو بیاورند.

به ادعای سایت آ.اس، رئال مادرید شرایط کریستین اریکسن هافبک دانمارکی تاتنهام را به دقت زیر نظر گرفته است. قرارداد فعلی اریکسن با تاتنهام تا سال 2020 اعتبار دارد و هنوز باشگاه و بازیکن به توافق برای تمدید قرارداد نرسیدند. مسئولان رئال مادرید و تاتنهام با یکدیگر ارتباط خیلی خوبی دارند که همین عامل باعث می شود تا احتمال توافق بین دو باشگاه برای این انتقال زیادتر شود.

دنیل لوی رئیس باشگاه تاتنهام برچسب قیمت 250 میلیون یورویی بر روی هافبک خود زده است و در صورت عملی شدن این انتقال، اریکسن گران قیمت ترین بازیکن تاریخ می شود. البته به نظر می رسد که رئال مادرید نمی خواهد همچین هزینه گزافی را بپردازد. کهکشانی ها آگاه هستند که 1 سال از قرارداد اریکسن بیشتر نمانده است و در صورت عدم توافق بازیکن با تاتنهام برای تمدید قرارداد، اجباراً با رئال مادرید راه بیایند. 

این در حالی است که منابع محلی در انگلستان معتقدند در تابستان 2019 این انتقال با قیمتی حدود 100 میلیون یورو صورت خواهد گرفت و اریکسن به مادرید می رود. در حال حاضر رئال مادرید به دنبال یک جانشین برای لوکا مودریچ است که اریکسن بهترین گزینه می تواند باشد. 

تگ ها


فوتبال