قیمت گذاری لاتزیو روی هدف منچستریونایتد و PSG

لاتزیو با مبلغی کمتر از ۱۰۰ میلیون یورو راضی به فروش ستاره صربستانی خود یعنی سرگی میلینکوویچ ساویچ نخواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از زمان انتقال سرگی میلینکوویچ ساویچ به لاتزیو در سال ۲۰۱۵، این بازیکن یکی از بهترین مهره های تیم ایتالیایی به حساب آمده و همواره عملکرد کم نوسانی از خود ارائه داده است. ساویچ در فصل جاری نیز یکی از بهترین بازیکنان تیم سیمونه اینزاگی بوده است؛ همچنین می‌توان از او به عنوان یکی از مهم ترین ارکان موفقیت لاتزیو در رقابت‌های فصل جاری یاد کرد.

عملکرد خوب این ستاره صربستانی باعث شده که طی سال های اخیر همواره این بازیکن مورد توجه باشگاه های بزرگ اروپایی از جمله رئال مادرید، منچستر یونایتد و پاری‌سن ژرمن قرار بگیرد. حتی گفته می‌شود که طی هفته‌های گذشته برخی از این باشگاه ها پیشنهادات خود را برای جذب ساویچ به لاتزیو ارائه داده‌اند.

در همین رابطه اما توتو اسپورت مدعی شده که باشگاه لاتزیو با مبلغی کمتر از ۱۰۰ میلیون یورو راضی به فروش هافبک ۲۵ ساله خود نخواهد شد؛ موضوعی که با توجه به مشکلات اقتصادی به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا، کار باشگاه‌های منچستریونایتد و پاری سن ژرمن را برای جذب این بازیکن با سختی زیادی روبرو خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
واکنش جالب آرتتا به انتقادات از ستاره آلمانی آرسنال
بوسکتس: قهرمانی برای بارسلونا سخت شد
ستایش سولسشر از پدیده ۱۸ساله منچستریونایتد 

تگ ها


سرگی میلینکوویچ ساویچ پاری سن ژرمن فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات Sergej Milinković-Savić منچستر یونایتد لاتزیو فوتبال