كار عجيب قائدی و برزای در جايگاه VVIP

در زمان برگزاری بازی ذوبآهن و استقلال در ورزشگاه فولادشهر، چهرههای مهمی در جایگاه VVIP حضور داشتند و بازی را از نزدیك تماشا میكردند ......

در زمان برگزاری بازی ذوب‌آهن و استقلال در ورزشگاه فولادشهر، چهره‌های مهمی در جایگاه VVIP حضور داشتند و بازی را از نزدیك تماشا می‌كردند. در بین آنها، بهنام برزای و مهدی قائدی دو بازیكن استقلال هم حضور داشتند.

این دو بازیكن هم نشسته بودند و بازی را تماشا می‌كردند. وقتی مقامات حضور دارند، بازیكنان هم باید بیشتر مراقب باشند و حداقل رفتاری نكنند كه خارج از عرف باشد. برزای و قائدی اما سه‌شنبه شب در طول 90 دقیقه تا توانستند با صدا تخمه شكستند و به اطرافیان خود فیض رساندند! این رفتار دو بازیكن جوان استقلال با تعجب مدیرانی كه در جایگاه حضور داشتند، همراه شد. طبیعتاً این‌ها ساده‌ترین چیزهایی است كه باشگاه باید به بازیكنان آموزش بدهد. فوتبال فقط این نیست كه قرارداد امضا شود و بازیكنان فقط به تمرین و بازی بروند و پول بگیرند. در باشگاه‌های اروپایی برای اینكه بازیكنان را آماده حضور در میادین كنند، خیلی چیزها از جمله نحوه مصاحبه كردن، رفتارهای بیرون از زمین و... را هم آموزش می‌دهند. حتی به آنها می‌گویند در فضای مجازی باید به چه شكل رفتار كنند. در استقلال اما چنین چیزهایی جا ندارد و حتی وقتی مسئولان شاهد اتفاقات این شكلی هستند، واكنشی نشان نمی‌دهند. توفیقی از جمله مسئولان آبی بود كه در جایگاه حضور داشت ولی اقدامی مقابل این رفتار نشان نداد.

تگ ها


استقلال AFC Champions League فوتبال