لئوناردو: بازیکنان PSG کنترل‌شان را از دست دادند

به گزارش "ورزش سه"، لئوناردو مدیر ورزشی پاری سن ژرمن از بازیکنانش به دلیل درگیری فیزیکی با بازیکنان مارسی در جریان دیدار دیشب دو تیم انتقاد کرد و گفت بازیکنان PSG کنترل خود را از دست داده اند ......

به گزارش "ورزش سه"، لئوناردو مدیر ورزشی پاری سن ژرمن از بازیکنانش به دلیل درگیری فیزیکی با بازیکنان مارسی در جریان دیدار دیشب دو تیم انتقاد کرد و گفت بازیکنان PSG کنترل خود را از دست داده اند.

دیدار دیشب دو تیم بزرگ فرانسوی در مسابقه موسوم به لوکلاسیک با پیروزی ۱-۰ مارسی به پایان رسید ولی در دقایق پایانی این بازی پرتنش بازیکنان با هم درگیر شده و داور مسابقه پنج نفر را از هر دو تیم اخراج کرد. ماجرای درگیری نیمار با بازیکن مارسی و متهم کردن او به نژادپرستی از دیگر موضوعات جنجالی این بازی بود.

لئوناردو در پایان بازی به خبرنگاران گفت: " درگیری در زمین موضوعی خیلی جدی است و ما در درون باشگاه به آن رسیدگی خواهیم کرد. ما با بازیکنان مان در این باره صحبت می کنیم. ما کنترل مان را از دست دادیم".

مدیر ورزشی PSG در ادامه با انتقاد از تصمیمات داور بازی گفت: " چهارده کارت زرد و پنج کارت قرمز نشان می‌دهد داور کنترل بازی را از دست داده بوده. من البته از رفتار غیر قابل دفاع بازیکنان دفاع نمی‌کنم. ولی من نمی فهمم. چرا باید یک کلاسیکو در هفته سوم برگزار شود؟ زمانی که هیچکس برای چنین بازی ای کاملاً آماده نیست".

تگ ها


پاری سن ژرمن