لئوناردو بونوچی: با رونالدو یک گل از حریف جلو بودیم

لئوناردو بونوچی، مدافع یوونتوس مدعی شد مقایسه کریستیانو رونالدو و دوسان ولاهوویچ غیرممکن است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تنها چند ماه بعد از جدایی غیرمنتظرره کریستیانو رونالدو در فصل تابستان بود که دوسان ولاهوویچ 22 ساله در ماه ژانویه با قراردادی 80 میلیون یورویی از فیورنتینا به یوونتوس پیوست. لئوناردو بونوچی، مدافع باتجربه بیانکونری در آستانه دیدار با ویارئال در لیگ قهرمانان به تمجید از خرید جدید این تیم پرداخته و البته اذعان داشت دوسان ولاهوویچ برای پیشرفت به آزمون و خطا در آینده نیاز دارد.
لئوناردو بونوچی گفت: "بازی کردن در مقابل ویارئال بسیار پیچیده خواهد بود. ویارئال فوتبال خوبی بازی می کند و تیمی باتجربه محسوب می شود. اما ما با در اختیار داشتن دوسان ولاهوویچ در ترکیب خود صاحب بازیکنی شده ایم که هنگام تلاش تیم های مقابل برای عقب دفاع کردن، می تواند به خوبی مالکیت توپ را حفظ کند.

البته ولاهوویچ نیز به زمان نیاز دارد تا اشتباه کرده و در ادامه پیشرفت کند. هنگامی که کریستیانو رونالدو را در ترکیب یوونتوس داشتیم همان ابتدای مسابقه با نتیجه 0-1 از حریف پیش بودیم. رونالدو به گروه بازیکنان یوونتوس انرژی و روحیه می داد، اما نمی توان او را با دوسان ولاهوویچ که یک مهاجم مرکزی کلاسیک بوده و البته هنوز خیلی جوان است، مقایسه کرد.
زوج درخشان در کنار جورجو کیه لینی؟ راز ما در شیمی ایجاد شده کنار یکدیگر در گذر زمان بود. ما بیش از ده سال با هم بازی کرده و در برخی موارد ما رازهای موفقیت یکدیگر را دزدیده ایم. من می‌دانم وقتی جورجو حرکت می‌کند قرار است چه اتفاقی رخ دهد و همین امر در مورد او نیز صدق می‌کند."

 

تگ ها


فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال