لئون گورتزکا: بایرن به دنبال تکرار موفقیت هاست

لئون گورتزکا، ستاره آلمانی بایرن مونیخ سال ۲۰۲۰ را فوق العاده توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در سال ۲۰۲۰ روزهایی تاریخی را رقم زد و موفق به فتح سه گانه شد. بی تردید لئون گورتزکا در کسب این موفقیت نقش مهمی را ایفا کرد و حالا هافبک خلاق آلمانی در مصاحبه ای ابراز امیدواری کرده که تیم ملی آلمان در سال آینده نتایج ضعیف سالهای اخیر را جبران کند.

لئون گورتزکا گفت: "من امیدوارم که بحران کرونا ما را به عنوان یک جامعه متحد کند، ما به یکدیگر احترام بگذاریم و از این بحران قویتر بیرون بیاییم. من مایلم در سال ۲۰۲۱ نیز نقش آفرینی کوچکی در شکست این ویروس ایفا کنم.

هدف ما این است که تا حد ممکن در بایرن مونیخ از عناوین قهرمانی فصل گذشته دفاع کنیم و بتوانیم دوباره مانند فصل قبل در جام های فراوانی به عنوان قهرمانی دست یابیم. همچنین ما باید در تیم ملی آلمان نیز متفاوت عمل کنیم و نتایج سال قبل را جبران کنیم. ما این موضوع را به خودمان و هواداران بدهکار هستیم و باید برای موفقیت بهترین عملکرد خودمان را ارائه دهم.

مسئولیت و وظیفه ما این است که تلاش کنیم در سال ۲۰۲۱ نیز با با تمام وجود برای قهرمانی در جام های مختلف تلاش کنیم. از نظر فوتبالی سال ۲۰۲۰ برای ما فوق العاده بود و تنها نکته ناراحت کننده ای که وجود داشت این بود که ما نمی توانستیم موفقیت های خود را با هواداران در استادیوم ها و در شهر مونیخ تقیسم کنیم."

تگ ها


لئون گورتزکا بایرن مونیخ تیم ملی آلمان