لئو مسی نمی رود، رفیقش هم می آید!

سرخیو آگوئرو، ستاره آرژانتینی منچسترسیتی مورد توجه بارسلونا قرار گرفته است....


به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در فصل تابستان لوییس سوارز، مهاجم گلزن و ۳۴ ساله خود را از دست داده و در ادامه نتوانست بازیکنی را به عنوان جانشین او به خدمت بگیرد. حالا نشریه دیلی میل مدعی شد سرخیو آگوئرو، دوست صمیمی لیونل مسی و بهترین گلزن تاریخ باشگاه منچسترسیتی در لیست خرید بارسا قرار گرفته و ممکن است او در تابستان راهی نوکمپ شود.

قرارداد سرخیو آگوئرو در تابستان امسال با منچسترسیتی به اتمام می رسد و به نظر باشگاه انگلیسی تمایلی به تمدید قرارداد ندارد. بدین ترتیب خرید این بازیکن برای بارسلونا دشوار نخواهد بود و تنها با تامین دستمزد سرخیو آگوئرو، امکان آمدن او به لالیگا وجود دارد.

همچنین روسای بعدی بارسلونا بی تردید تمام تلاش خود را برای حفظ لیونل مسی انجام خواهند داد و خرید سرخیو آگوئرو می تواند او را به ماندن در نوکمپ ترغیب کند. مسی و آگوئرو رابطه بسیار دوستانه و صمیمی دارند و بارها در این رابطه صحبت کرده اند. آگوئرو در این فصل پس از بازگشت از جراحی زانو فقط سه بار در ترکیب قرار گرفته و دو بار نیز موفق به گلزنی شده است. سرخیو آگوئرو هنوز در فصل جاری یک بازی کامل در میدان نبوده و بی شک بارسلونا در صورت بازگشت این بازیکن به شرایط آرمانی برای خرید او اقدام خواهد کرد. به جز بارسلونا، پاری سن ژرمن نیز علاقمند به جذب سرخیو آگوئرو در تابستان پیش رو است.

تگ ها


لیونل مسی سرخیو آگوئرو منچستر سیتی بارسلونا