لئو مسی- نیمار؛ بگوبخند بعد از یک وعده گریه دل سیر! (عکس)

در پایان فینال کوپا و در پله های منتهی به رختکن استادیوم ماراکانا، شاهد بگو بخند لیونل مسی و نیمار بودیم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی آرژانتین به طلسم سه دهه ناکامی در قاره بالاخزه بامداد امروز پایان داده و با تکیه بر تک گل تماشایی آنخل دی ماریا موفق شد در خانه برزیل به برتری دست یابد. خاطرات تلخ لیونل مسی از عرصه ملی نیز بالاخره تمام شد و او توانست برای اولین بار در رده بزرگسال و با لباس تیم ملی آرژانتین عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

اما لیونل مسی و نیمار در این دیدار یک بار دیگر نشان دادند چه رابطه خوبی با یکدیگر دارند. ثانیه هایی پیش از سوت آغاز مسابقه بود که دو شماره ۱۰ و تکنیکی آلبی سلسته و سلسائو در وسط چمن ماراکانا یکدیگر را در آغوش کشیده و با هم خوش و بش کردند.

همچنین لیونل مسی بعد از پایان مسابقه و مسجل شدن قهرمانی آرژانتین اگرچه اشک می ریخت و روی ابرها بود، اما خیلی سریع متوجه وخامت حال روحی نیمار شده و به سمت او رفت. کاپیتان آلبی سلسته برای لحظاتی در وسط زمین نیمار را در آغوش گرفته و به او دلداری داد تا یک بار ثابت شود دوستی عمیقی بین این دو بازیکن بزرگ برقرار است.

اما بعد از اتمام جشن قهرمانی آرژانتین، لیونل مسی و نیمار در کنار لئاندرو پارادس برای لحظاتی روی پله های منتهی به رختکن ماراکانا نشسته و با یکدیگر به خوش و بش پرداختند. به نظر می رسید غم این شکست ناراحت کننده برای نیمار کمتر شده و او بر خلاف چند دقیقه قبل دیگر گریه نمی کرد و با دوست و البته هم تیمی سابق خود به خوش و بش پرداخت.

از همان بدو ورود نیمار به رختکن بارسلونا بود که رابطه خوبی بین او و لیونل مسی شکل گرفت و انتقال جنجالی ستاره برزیلی در سال ۲۰۱۷ به پاری سن ژرمن نیز تغییری در اوضاع ایجاد نکرد. کاپیتان بارسلونا در این سال ها علنا خبر از علاقه خود به بازگشت نیمار به نوکمپ داده و خود نیمار نیز این روند را تکرار کرده است.

البته نیمار بالاخره چندی قبل قرارداد خود را با پاری سن ژرمن تمدید کرد و به نظر می رسد این اتفاق به زودی برای لیونل مسی نیز رخ خواهد داد. بدین ترتیب احتمالا این دو دوست صمیمی برای تجدید دیدازر در مستطیل سبز باید در انتطار تقابل بارسا و پاریس در لیگ قهرمانان و یا رویارویی برزیل و آرژانتین باشند.

بیشتر بخوانید:

اسکالونی: اگر مسی را به اندازه ما می‌شناختید، بیشتر دوستش داشتید

مسی: خداوند این لحظه را برای من نگه داشته بود

 

 

تگ ها


تیم ملی برزیل لیونل مسی نیمار تیم ملی آرژانتین فوتبال جهان آرژانتین برزیل فوتبال