لائوتارو: این اینتر واقعی است، خیلی خوشحالیم

لائوتارو مارتینز، ستاره آرژانتینی اینتر، از پیروزی ارزشمند این تیم مقابل میلان ابراز خوشحالی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر امروز در یک مسابقه حساس و شش امتیازی و در دربی دلامادونینا به مصاف میلان رفت و با ارائه یک نمایش فوق العاده و بدون نقص موفق شد با سه گل حریف قدرتمند خود را شکست دهد و فاصله را در صدر جدول به چهار امتیاز افزایش دهد؛ برد ارزشمندی که می تواند یک گام بزرگ برای شاگردان آنتونیو کونته به سمت فتح اسکودتو تلقی شود.

ستاره بی چون و چرای نراتزوری در مسابقه امشب کسی نبود به جز لائوتارو مارتینز که موفق شد دو گل از سه گل تیمش را وارد دروازه میلان کند و زمینه ساز پیروزی مهم نراتزوری شود.

لائوتارو مارتینز، ستاره آرژانتینی اینتر، در پایان بازی پیرامون این برد ارزشمند گفت: " این ما هستیم. ما هر روز تلاش می کنیم تا اینتر را بالا ببریم. ما می خواهیم اینطور ادامه دهیم و بسیار خوشحالیم. همه ما با هم می جنگیم. در این فصل با حذف از کوپا ایتالیا و لیگ قهرمانان سختی زیادی کشیدیم. این تنها هدفی است که برای ما باقی مانده است و خوشحالیم که در بالای جدول هستیم."

درخشش روملو لوکاکو و سمیر هندانوویچ: " لوکاکو هنوز جای پیشرفت دارد. او جوان است. او در زمین و خارج از آن سخت کار می کند. او فرد بزرگی است و ما از داشتن وی در کنار خود خوشحال هستیم. هندانوویچ همیشه وقتی به او احتیاج داریم آماده است. ما باید تمرکز بیشتری داشته باشیم اما بازی فوق العاده ای انجام دادیم."

تگ ها


اینتر میلان لائوتارو مارتینز