لائوتارو برای انتقال به بارسلونا دست به کار شد

اسپورت مدعی شد که لائوتارو مارتینز برای انتقال به بارسلونا، به سران باشگاه اینتر فشار آورده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این روزها صحبت درباره انتقال احتمالی لائوتارو مارتینز به بارسلونا به یک عادت برای رسانه‌های مختلف اروپا تبدیل شده است. روزانه اخبار زیادی پیرامون قطعی یا منتفی شدن این انتقال شنیده می شود و هنوز هیچ چیز قطعی در این‌باره مشخص نشده است.

در واقع به نظر می‌رسد که اینتر تمایلی و از دست دادن ستاره آرژانتینی خود ندارد و تنها در صورت دریافت بند آزادسازی این بازیکن یعنی مبلغ ۱۱۱ میلیون یورو راضی به فروش خواهد شد.

بارسلونا اما با توجه به بحران اقتصادی پیش آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا، پرداخت مبلغ ۱۱۱ میلیون یورو را امری دشوار تلقی می کند و قصد دارد با وارد کردن چند بازیکن به معامله جذب لائوتارو، قیمت این انتقال را کاهش دهد؛ موضوعی که به نظر می‌رسد نراتزوری هیچ میلی به انجام آن نداشته باشد.

در همین رابطه منبع کاتالانی اسپورت مدعی شده که خود لائوتارو مارتینز به سران اینتر فشار آورد تا اجازه حضور او در بارسلونا را صادر کنند و در مذاکرات با باشگاه کاتالانی انعطاف بیشتری به خرج دهند.

بیشتر بخوانید:
فیفا تایید کرد؛ ثبت بازیکنان جدید پیش از تمام شدن فصل
کاریوس: نصف باشگاه‌های لیگ برتر دنیا من بودند
آغاز مذاکرات نیوکاسل برای جذب ستاره بارسا 

تگ ها


لائوتارو مارتینز اینتر میلان فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات لوتارو مارتینس اینتر میلان بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال