لائوتارو مارتینز به درد بارسلونا می خورد

خاویر سایولا، مهاجم سابق بارسلونا مدعی شد لائوتارو مارتینز به درد خط حمله این تیم می خورد....

به گزارش "ورزش سه"، مرور اخبار نشریات مختلف در سراسر اروپا موید آن است که لائوتارو مارتینز، مهاجم ۲۲ ساله و آرژانتینی اینتر جدی ترین گزینه برای تقویت خط حمله بارسلونا برای فصل آینده به شمار می آید. خاویر سایولای آرژانتینی که خودش در عنفوان جوانی لباس بارسلونا را بر تن کرد، معتقد است سبک بازی لائوتارو مارتینز با بازی بارسلونا منطبق بوده و او گزینه خوبی برای این تیم محسوب می شود.

خاویر ساویولا به نشریه آ.اس گفت: "بله، از نظر من لائوتارو مارتینز یکی از بهترین مهاجمان دنیای امروز فوتبال به شمار می آید. من واقعا به این بازیکن به خاظر حسی که به فوتبال دارد علاقمند هستم. لائوتارو بازیکنی جوانی جوان بوده که به خوبی فضاها را جستجو می کند و خصوصیات یک مهاجم قاتل در محوطه جریمه را درک می کند.

با توجه به فلسفه بازی لائوتارو مارتینز و کیفیت بالایی که دارد، از نظر من او گزینه مناسبی برای خط حمله بارسلونا محسوب می شود و به خوبی می تواند در این تیم جای خود را پیدا کند. من اولین بازی که بازی لائوتارو را مشاهده کردم، متوجه شدم او بازیکنی است که برای حضور در باشگاه های بزرگ ساخته شده و معتقدم می تواند گزینه بسیار خوبی برای خط حمله بارسلونا به شمار آید."

تگ ها


لائوتارو مارتینز خاویر ساویولا اینتر میلان بارسلونا هلاس ورونا