لائوتارو مارتینز و احتمال نیمکت نشینی در ادامه فصل!

موندو مدعی شد که احتمال نیمکت‌نشینی لائوتارو مارتینز در ادامه فصل وجود دارد....

به گزارش "ورزش سه" بارسلونا به شدت شرایط جذب ستاره آرژانتینی اینتر یعنی لائوتارو مارتینز را دنبال می کند؛ با وجود شایعاتی که درباره این انتقال مطرح شده اما بسیاری معتقد هستند که لائوتارو در نهایت راهی نوکمپ خواهد شد. همچنین گفته می شود که یکی از مهم ترین دلایل علاقه لائوتارو به منظور حضور در بارسا، بازی در کنار هم وطن خود یعنی لیونل مسی است.

در چند روز گذشته رسانه ها اخبار زیادی را درباره این انتقال مخابره کردند اما اکثریت آنها بر این عقیده هستند که نراتزوری تنها با دریافت ۱۱۱ میلیون یورو راضی به فروش لائوتارو خواهد شد. این در حالی است که بارسا امید دارد با وارد کردن یک بازیکن به معامله لائوتارو قیمت این ستاره آرژانتینی را کاهش دهد.

با این حال اخیراً گفته شد که خود لائوتارو مارتینز نیز از سران اینتر درخواست کرده که با انتقال این بازیکن به بارسا موافقت کنند. بر این اساس منبع کاتالانی موندو دیپورتیوو مدعی شده که مسئولان اینتر از ستاره آرژانتینی تیم شان دلخور هستند و معتقدند که شایعات پیرامون حضور این بازیکن در بارسا باعث بر هم خوردن تمرکز او شده است. همچنین موندو ادعا می‌کند که احتمال نیمکت نشینی لائوتارو در ادامه فصل به خاطر این مسئله وجود دارد.

تگ ها


لائوتارو مارتینز اینتر میلان