لائوتارو نمی‌تواند به پیشنهاد بارسا نه بگوید

گونسالو ایگواین می‌گوید لائوتارو اگر به بارسا دعوت شود با توجه به حضور لیونل مسی نمی‌تواند نه بگوید. ایگواین همچنین از لائوتارو به عنوان شماره ۹ ایده‌آل تیم ملی آرژانتین نام برد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گونسالو ایگواین، ستاره آرژانتینی ۳۲ساله یوونتوس می‌گوید لائوتارو مارتینز، ستاره آرژانتینی جوان اینتر اگر با درخواست بارسلونا برای پیوستن به آن تیم مواجه شود، به خصوص با حضور لیونل مسی در بارسا، به این درخواست نه نخواهد گفت. ایگواین همچنین از لائوتارو به عنوان گزینه اصلی و ایده‌آل تبدیل شدن به شماره ۹ اصلی تیم ملی آرژانتین نام برد.

ایگواین درباره احتمال پیوستن لائوتارو به بارسلونا گفت:" لائوتارو در حال پیشرفت است. حضور در تیم بزرگی مثل اینتر به خودی خود ارزشمند است. او سابقه بازی در کوپا آمه‌ریکا و گلزنی در آن رقابتها را هم دارد. بدون شک او همه خصوصیات لازم برای تبدیل شدن به شماره ۹ آرژانتین را دارد".

ستاره کهنه‌کار آرژانتینی در ادامه گفت:" همه چیز بستگی به خود لائوتارو دارد. او باید با خودش کنار بیاید. من وقتی همسن لائوتارو بودم مثل او با پیشنهادهای بزرگی مواجه شدم. لائوتارو باید بداند که هنوز سالهای زیادی از دوران فوتبالش باقی مانده. یعنی وقتی رئال مادرید در هیجده سالگی به من پیشنهاد داد من باید رد می‌کردم؟ نمی‌خواهم در این باره زیاد صحبت کنم که نکند جنجال درست شود ولی وقتی بارسا به سراغ او می‌آید و در حالیکه مسی هم در بارسا است، او واقعا نمی‌تواند چنین پیشنهادی را رد کند".

بیشتر بخوانید:

ویدال: نمی‌خواهم بروم، از بارسا راضی‌ام

مدافع فرانسوی: می خواهم فصل بعد هم در بارسلونا بمانم

 

 

تگ ها


لائوتارو مارتینز ایگواین اینتر میلان فوتبال جهان بارسلونا یوونتوس فوتبال