لابی فدراسیون فوتبال عربستان در ای اف سی جواب نداد

تلاش الاهلی برای بازی با ۶ لژیونر مقابل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بی نتیجه ماند ......

تلاش الاهلی برای بازی با ۶ لژیونر مقابل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بی نتیجه ماند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: فدراسیون فوتبال عربستان پیش از این برای اینکه بتواند نمایندگانش در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به جای 4 لژیونر با 6 لژیونر بازی کند، نامه ای را به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستاده بود.

به نظر می رسد لابی و تلاش سعودی ها در AFC جواب نداد زیرا روزنامه «الشرق الاوسط» عربستان خبر داد که ربروف، سرمربی الاهلی برای انتخاب 4 لژیونر خود در لیست آسیایی برای دیدار با پرسپولیس در حال تصمیم گیری کرد.

این روزنامه سعودی نام دو لژیونر قطعی در لیست آسیایی الاهلی را عمر السومه، مهاجم سوری و کلادیمیر ده سواز، مهاجم برزیلی اعلام کرد. 2 لژیونر دیگری که باید در مقابل پرسپولیس بازی کنند از میان ویتگا(هافبک)، محمد عبدالشافی(مدافع) و آبوبانا(مدافع) و لژیونر ششمی که الاهلی تاکنون رسما اعلام نکرده، انتخاب می شود.

روزنامه عکاظ دیگر روزنامه سعودی نیز مدعی شد که آبوبانا، مدافع جدید نیجریه ای الاهلی با تصمیم ربروف، سرمربی تیم در لیست آسیایی قرار نمی گیرد و مقابل پرسپولیس بازی نمی کند.

به گزارش فارس، با این خبر از دو روزنامه معتبر عربستانی مشخص شد که الاهلی نتوانسته رضایت AFC را برای بازی مقابل پرسپولیس با 6 لژیونر را جلب کند در نتیجه به دنبال گزینش در میان لژیونرهایش است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال