لاتزیو 1 - 2 یوونتوس؛ بازگشت بیانکونری در الیمپیکو +ویدئو

یووه در حالی که از حریق عقب بود، در نهایت 2-1 پیروز شد...

بیانکونری‌ در دقایق پایانی شکست را با پیروزی عوض کرد.

به گزارش مدال، در آخرین دیدار امشب هفته بیست‌ویکم سری‌آ ایتالیا از ساعت 23:00 دو تیم لاتزیو و یوونتوس در ورزشگاه الیمپیکو شهر رم رو در روی هم قرار گرفتند که این دیدار در نهایت با برتری شاگردان آلگری به پایان رسید.

ترکیب لاتزیو
استراکوشا،  باستوس، والاس، رادو، پارولو، میلینکوویچ ساویچ، لوکاس لیوا، لوییز آلبرتو، لولیچ، کوریا، ایموبیله

ترکیب یوونتوس
شزنی، دی شیلیو، بونوچی، روگانی، الکس ساندرو، بنتانکور، امره جان، ماتویدی، داگلاس کاستا، دیبالا، کریستیانو رونالدو

حساس‌ترین دیدار این هفته سری‌آ از همان دقایق ابتدایی حوادث خاصی را در خود جای داده بود، درست در نخستین دقایق نیمه اول لئوناردو بونوچی به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کرد تا خیلی زود نخستین تعویض آلگری بسوزد.

در ادامه کار بازیکنان دو تیم، مخصوصاً یووه، اشتباهات زیادی در میانه میدان داشتند و همین موضوع باعث شد تا مهاجمان لاتزیو در نیمه نخست موقعیت‌های خطرناکی را روی دروازه شزنی به وجود بیاورند.

بهترین موقعیت نیمه اول هم به توپی برمی‌گردد که روگانی در یک قدمی دروازه برگشت داد. در نهایت 45 دقیقه ابتدای بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

شاگردان اینزاگی نیمه دوم را نیز بهتر آغاز کردند، تلاش بازیکنان تیم میزبان در دقیقه 59 به نتیجه نشست و امره جان به اشتباه توپ را وارد دروازه یوونتوس قرار داد.

پس از این گل، آلگری، کانسلو را به جای داگلاس کاستا به زمین فرستاد، مدافع راستی که در این دیدار با تشخیص سرمربی یک خط جلوتر آمده بود، خیلی زود از روی توپ برگشتی بازی را به تساوی کشاند.

در دقایق پایانی بازی مدافعین لاتزیو روی کانسلو مرتکب خطای پنالتی شدند و کریستانو رونالدو با ضربه‌ای محکم توپ را برای دومین بار با تور دروازه استراکوشا آشنا کرد.

این دیدار در نهایت با برتری 2-1 بانوی پیر به پایان رسید.