لارنس: تیم ملی ایران قابل توجه بازی می‌کند

سرمربی تیم فوتبال ترینیداد و توباگو گفت: ما برای پیروزی به میدان آمده بودیم و سعی خودمان را کردیم با توجه به ویژگیهایی که داشتیم از این بازی استفاده کنیم ......

سرمربی تیم فوتبال ترینیداد و توباگو گفت: ما برای پیروزی به میدان آمده بودیم و سعی خودمان را کردیم با توجه به ویژگی‌هایی که داشتیم از این بازی استفاده کنیم.

دنیس لارنس بعد از شکست یک بر صفر مقابل تیم ملی در نشست خبری گفت:  خیر مقدم می‌گویم. برد ایران را تبریک می‌گویم با توجه اینکه مسابقه دوستانه بود و با توجه به خستگی‌هایمان انتظار بازی را داشته باشیم که همین طور هم بود و ارزیابی ما از این بازی خوب بود.

وی افزود: در کل ایران عملکرد خوبی داشت و مربی خوبی هم دارد. ما هم برای برد به میدان آمدیم و سعی خودمان را کردیم با توجه به ویژگی‌هایی که داشتیم از این بازی استفاده کردیم.

سرمربی تیم ترینیداد و توباگو در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه تیم ملی ایران می‌تواند در جام ملت‌ها نتیجه بگیرد، اظهار داشت: به طور کلی در مورد تیم ملی ایران نمی‌توانم نظر بدهم و باید در  مورد تیم خودم نظر بدهم ولی تیم ملی ایران بسیار قابل توجه است و تمام تلاشش را می‌کند تا موفق شود.

لارنس در مورد خشونت بازیکنان تیم ترینیداد گفت: بازی فوتبال همین است نمی‌شودآرام بازی کنیم. همه هجومی بازی می‌کنند و تلاش می‌کنند سفت و سخت بازی کنند. برای همه آرزوی موفقیت می‌کنم و مردم بازی خوبی را دیدند. خوشحالم که به ایران آمدم.

تگ ها


فوتبال