لازم باشد سجادی به سوئیس می‌رود/ تکذیب اختلاف با فدراسیون جودو

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: اگر جمعبندی نهایی به حضور نصرالله سجادی در دادگاه حکمیت ورزش باشد، وی به سوئیس سفر خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر،‌ کیکاووس سعیدی، درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت فدراسیون جودو ایران از فدراسیون جهانی به دادگاه حکمیت ورزش گفت: در خصوص پرونده جودو در دادگاه حکمیت ورزش ستادی به ریاست مهدی علی نژاد معاون وزارت ورزش و جوانان و حضور آقایان داورزنی، سجادی و میراسماعیلی تشکیل شده که کلیه امور مربوط به آن را پیگیری خواهند کرد و هر تصمیمی که اتخاذ شود نیز اجرایی خواهد شد.

وی در مورد اینکه پیش از این اعلام کرده بود نصرالله سجادی دردادگاه CAS شرکت نمی‌کند، تصریح کرد: همانطور که عنوان کردم، از این پس کلیه مسائل و برنامه‌های پرونده مطروحه از سوی فدراسیون جودو در دادگاه حکمیت ورزش در این ستاد پیگیری مطرح و تصمیم گیری می‌شود و اگر تصمیم بر حضور سجادی باشد، حتماً او هم به سوئیس سفر خواهد کرد.

سعیدی ادامه داد: بازدید اخیر آقای صالحی امیری از فدراسیون جودو در راستای حمایت از این فدراسیون و بررسی آخرین شرایط پرونده جودو ایران در دادگاه فوق بود و مصالح ملی و ورزش کشورمان بر هر چیزی اولویت داشته و همه ارکان ورزش در این راستا گام برخواهند داشت.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در پایان گفت: هیچ اختلافی با فدراسیون جودو نداریم و در راستای حمایت از جودو ایران هر کاری که لازم باشد انجام خواهیم داد. نگاه اصلی همین موضوع است و بازهم تاکید می‌کنم که تصمیم این ستاد تصمیم گیری و اجرایی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

صالحی‌امیری: تمام مستندات حاکی از برگزاری المپیک توکیو است

بازیهای المپیک توکیو قطعا سال آینده برگزار خواهد شد

 

 

تگ ها


جودو کیکاووس سعیدی فدراسیون جودو المپیک