لاسک ۳- ۳ تاتنهام؛ از دست دادن پیروزی در دقیقه ۹۰

تاتنهام در حالی که دو بار از حریف خود پیش افتاده بود نهایتاً مقابل لاسک به تساوی ۳-۳ رضایت داد....

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام امشب از سری مسابقات لیگ اروپا مهمان لاسک اتریش بود که این بازی پرهیجان در پایان با نتیجه ۳-۳ تمام شد.

در نیمه اول مسابقه تیم میزبان عملکرد بهتری از خود ارائه داد و توانست حملاتی را روی دروازه تاتنهام شکل دهد تا این که یکی از آنها در دقیقه ۴۲ مثمر ثمر واقع شد. روی یک ضد حمله پیتر میچورل شوتی را از پشت محوطه جریمه روانه دروازه تاتنهام کرد که با اشتباه جو هارت منجر به گل اول تیم اتریشی شد.

با این حال چند دقیقه بعد تاتنهام توانست کار را از روی نقطه پنالتی به تساوی بکشاند. گرت بیل پشت توپ ایستاد و بر خلاف جهت دروازه‌بان کار را ۱-۱ کرد تا دو تیم با همین نتیجه راهی رختکن شوند.

تاتنهام نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و توانست در دقیقه ۵۶ گل برتری را وارد دروازه لاسک کند. سون هیونگ مین ستاره کره ای این تیم در مصاف تک به تک با دروازه حریف موفق شد تیمش را پیش بیندازد.

در دقیقه ۸۴ لاسک توانست کار را به تساوی بکشاند. اگستین با یک شوت محکم و در حالی که باز هم جو هارت مرتکب یک اشتباه شد نتیجه را به ۲-۲ تغییر داد.

این اما پایان کار نبود و تاتنهام باز هم توانست از حریف خود پیش بیفتد. این بار دله آلی از روی نقطه پنالتی موفق شد گلزنی کند تا نتیجه ۳-۲ شود.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد در کمال ناباوری لاسک موفق شد گل تساوی را وارد دروازه تاتنهام کند. ضربه فنی و فوق العاده پیرتر از پشت محوطه جریمه کار را به تساوی کشاند تا بازی نهایتاً با همان نتیجه ۳-۳ تمام شود و تاتنهام با ۱۰ امتیاز به نوعی صعود خود به مرحله بعدی را قطعی کند.

تگ ها


تاتنهام