لاس پالماس 1-4 بارسا ;برد پر گل بارسا

لاس پالماس 1-4 بارسا: کباب قناری با دست پخت نیمار بارسلونا موفق شد با هتتریک نیمار ......

لاس پالماس 1-4 بارسا: کباب قناری با دست پخت نیمار

بارسلونا موفق شد با هت تریک نیمار 1-4 لاس پالماس را مغلوب کرده و به هفته های آتی امیدوار باسد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا برای حفظ امیدهای قهرمانی خود باید لاس پالماس را در خانه حریف شکست می داد. بازی با برتری بارسلونا آغاز شد و در دقیقه 3 و روی پای اینستا، مسی می توانست گل اول را به ثمر برساند اما توپ از مقابل او گذشت.

لحظاتی بعد، خسه با حرکتی دیدنی به محوطه جریمه بارسا نفوذ کرد اما داور خطای دینه را تنها مستحق دریافت کات زرد دانست که با اعتراض شدید بازیکنان لاس پالماس مواجه شد. در دقیقه 8، ویرا از روی ضربه ایستگاهی دروازه بارسا را تهدید کرد اما تراشتگن ضربه او را مهار کرد.

در ادامه بارسلونا نبض بازی را در دست گرفت و بعد از طرح ریزی چند حمله موفق شد گل اول را به ثمر برساند. روی پاس فوق العاده اینیستا، سوارز با دروازه حریف تک به تک شد و در شرایطی که خودش هم می توانست گلزنی کند، نیمار را برابر دروازه خالی صاحب توپ کرد تا او زننده گل اول بارسا باشد.

 2 دقیقه بعد و در دقیقه 27، بارسا گل دوم را به ثمر رساند. با پاس فوق زیبای نیمار، سوارز با دروازه حریف تک به تک شد و با ضربه ای دیدنی اختلاف را دو برابر کرد.

 در دقیقه 30، مسا از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کردن که توپ در آغوش تراشتگن قرار گرفت. در ادامه خسه در موقعیت خوبی قرار گرفت اما تعلل او در ضربه زدن باعث شد موقعیت از دست برود.

در دقایق پایانی نیمه اول نیمار موقعیت خوبی را از دست داد تا در نهایت 45 دقیقه اول با برتری 2 گله شاگردان انریکه به پایان برسد.

 با شروع نیمه دوم، لاس پالماس به سمت دروازه بارسا حمله ور شد و می توانست همان ابتدا با ضربه سر بواتنگ به گل برسد که این اتفاق رخ نداد. در دقیقه 54، مسی صاحب موقعیت بسیار خوبی شد اما ضربه او بعد از برخورد به مدافعان به بیرون رفت.

در دقیقه 60 و با همکاری خسه و مومو، خسه با تراشتگن تک به تک شد اما سنگربان بارسا موفق به مهار ضربه مهاجم لاس پالماس شد.

اما در نهایت حملات لاس پالماس نتیحه داد و این تیم در دقیقه 63 و با پاس بواتنگ و ضربه تمام کننده ریگو از درون محوطه، اختلاف را به حداقل رساند.

اما بارسا و خیلی سریع در دقیقه 67 موفق شد با ارسال راکیتیچ و ضربه سر تمام کننده نیمار، دوبار اختلاف را به دو گل برساند.

در دقیقه 71، بارسلونا گل چهارم را نیز به ثمر رساند. پاس عمقی آلبا با ضربه تمام کننده نیمار از زیر دستان سنگربان لاس پالماس همراه بود تا ستاره برزیلی هت تریک کند.

در ادامه، بارسا جریان بازی را در اختیار داشت و به اداره مسابقه پرداخت و خیلی تمایلی به حمله کردن نداشت. در دقیقه 87 و با همکاری نیمار و آلکاسر، بارسا در آستانه زدن گل پنجم بود که این اتفاق رخ نداد. 

در ثانیه های پایانی ضربه مسی توسط واراس مهار شد و در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا در نهایت بازی با برتری 1-4 بارسا برابر لاس پالماس به پایان برسد.

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال