لاكازت با اتلتيكومادريد به توافق رسيد

به نظر می رسد اولین خرید فصل جدید اتلتیکو مهاجم فرانسوی لیون باشد. به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، هفته سي و هشتم ......

به نظر می رسد اولین خرید فصل جدید اتلتیکو مهاجم فرانسوی لیون باشد.

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزشی، هفته سي و هشتم رقابت هاي ليگ يك فرانسه يكي از احساسي ترين هفته هاي فوتبالي براي هواداران ليون بود ؛ اين تيم كه در آخرين روز از رقابت هاي ليگ يك ميزبان تيم نيس بود نه تنها سهميه ورودش به ليگ اروپا براي فصل بعد را قطعي كرد بلكه مراسم بدرقه باشكوهي هم براي الكساندر لاكازت، مهاجم گلزنش به پا كرد.

لاكازت كه روز قبل از اين ديدار در گفت وگو با روزنامه «اكيپ» خبر داده بود همين تابستان از جمع ليوني ها جدا مي شود در اين بازي و در تساوي 3-3 تيمش با نيس، دبل كرد تا دست به كار مهمي زده باشد! ماجرا از اين قرار است كه لاكازت با همين دو گل، در تاريخ ليگ فرانسه صد گله شد تا با افتخار و عددي مهم از جمع ليوني ها جدا شود. الكساندر البته با همين دو گل يك ركورد شخصي ديگر هم براي خودش به جا گذاشت؛ او در ليگ 28 گله شد و بهترين فصل فوتبالي اش از لحاظ گلزني را سپري كرد.

فرانسوي ديگر در اتلتيكو

از مدت ها پيش صحبت بر سر حضور لاكازت در تيم اتلتيكومادريد بود ولي محروميت تيم اسپانيايي از نقل و انتقالات هر بار اين موضوع را تبديل به يك شايعه كرده بود ؛ از زماني كه عنوان شد گريزمن هم قرار است اين تابستان از جمع اتلتيكويي ها جدا شود مسئولان اين تيم مادريدي تلاش دوچنداني كردند تا هر طور شده لاكازت براي پيوستن به اين تيم توافق كند، حالا معادله جوش خورده ؛ خود لاكازت اسمي از اتلتيكو نبرده ولي ژان ميشل اولاس خبر داده كه توافق با اتلتيكو صورت گرفته و اين بازيكن راهي مادريد مي شود. در واقع او مي رود تا جاي گريزمن بازي كند؛ يك فرانسوي از اتلتيكو مي رود و فرانسوي ديگري به اين تيم تزريق مي شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال