لالیگا؟ لوشامپیونا سرتر از فوتبال اسپانیاست

ستاره فرانسوی بعد از حضور در وایادولید و در ارززیابی لالیگا ادعا کرد که لیگ فرانسه جذاب تر و بهتر از فوتبال اسپانیاست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حاتم بن عرفا مهاجم فرانسوی که به سال های پایانی فوتبالش نزدیک است، پس از یک نیم فصل ناموفق در رئال وایادولید معتقد است لیگ فرانسه برتر از لالیگاست و فوتبال اسپانیا چیزی برای غبطه خوردن ندارد.

بن عرفا که سابقه بازی برای مارسی، نیوکاسل، لیون، پی اس جی و رن را در کارنامه دارد، ۵ بازی برای وایادولید انجام داد و اکنون در حال بررسی پیشنهادات خود است.

این مهاجم باتکنیک ۳۳ ساله در مورد تجربه بازی در لالیگا به تله فوت گفت:« بعد از حضور در فوتبال اسپانیا می توانم با قاطعیت بگویم که لیگ فرانسه جذاب تر و بهتر است و دلیلی ندارد که بخواهیم خودمان را پایین تر از لالیگا بدانیم.

لالیگا معدود تیم های بزرگ و سرشناسی دارد که باعث می شوند ضعف هایش چندان به چشم نیاید. رئال و بارسا تقریبا تمام توجهات را به خودشان جلب کرده اند  ولی در مجموع لیگ فرانسه برتر از لالیگاست و از این قضیه اطمینان دارم. فعلا در حال بررسی پیشنهاداتم هستم و شاید هم به لیگ فرانسه برگردم.»

بیشتر ببینید:

بهترین سیوهای لالیگا در فصل 20-2019

برترین گل های لالیگا در فصل 20-2019

 

 

تگ ها


المپیک مارسی پاری سن ژرمن فوتبال جهان حاتم بن عرفا نیوکاسل بارسلونا رئال مادرید رئال وایادولید فوتبال