لاپورتا فریب خورده؛ پرز و تباس از بارسا متنفرند

رئیس سابق بارسلونا به خوان لاپورتا رئیس فهلی باشگاه هشدار داد که فریب فلورنتینو پرز و خاویر تباس را نخوردو....

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری معتقدند که اگر خوان لاپورتا رئیس بارسلونا با فلورنتینو پرز در طرح ناکام مانده سوپرلیگ اروپا مشارکت نمی کرد، اکنون می توانست لیونل مسی را حفظ کرده و مانع جدایی اش شود. تابستان از سوی خاویر تباس رئیس لالیگا به بارسا پیشنهاد شده بود تا با طرح بنیاد مالی CVC موافقت کند و به این ترتیب مبلغ هنگفتی را دریافت کند که کمک می کرد قرارداد مسی تمدید شود ولی او روی پیمانش با رئال و یوونتوس بر سر سوپرلیگ ماند.

خوان گاسپارت با سابقه بیش از ۲۰ سال نایب رئیسی بارسا که بین ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ نیز رئیس باشگاه بود، به تی وی سه کاتالونیا گفت:« از من نپرسید که به پرز بیشتر اعتماد دارم یا به خاویر تباس. می دانم که لاپورتا از تباس بیشتر خوشش می آید ولی هم پرز و هم تباس از بارسا متنفرند. کینه تباس هم ورزشی است چون به رئال تعصب دارد و هم شخصی ولی پرز فقط به لحاظ ورزشی از بارسا متنفر است و هر کاری برای زمین زدن بارسا انجام می دهد که از نظر من طبیعی است.

دوست دارم با لاپورتا حرف بزنم و به او توصیه هایی داشته باشم ولی متاسفانه رابطه ما دوری و دوستی است.

او باید مراقب باشد و بداند که پرز هیچ کاری در جهت منافع بارسا انجام نمی دهد. طرح سوپرلیگ به ضرر بارسلوناست و من هرگز به طرحی که پرز مجری اش باشد، اعتماد نخواهم کرد. به طرح پیشنهادی تباس هم اعتماد ندارم.»

تگ ها


خوان لاپورتا فلورنتینو پرز رئال مادرید بارسلونا