لاپورتا متقاعد شد؛ هالند در این صورت به بارسا می‌آید

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، متقاعد شده که می‌تواند ارلینگ هالند را به نوکمپ بیاورد....

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد فوق العاده ارلینگ هالند در سال های اخیر در ترکیب دورتموند باعث شده نام این ستاره نروژی تقریبا در لیست خرید تمام تیم های بزرگ اروپایی قرار بگیرد. بارسلونا نیز خواهان توافق با ارلینگ هالند شده و خوان لاپورتا، رئیس این باشگاه در ماه های اخیر فعالیت خود برای توافق با مینو رایولا، مدیر برنامه این بازیکن جوان را آغاز کرده است.

با این حال قطعاً بارسا کار آسانی برای جذب ارلینگ هالند نخواهد داشت. به خدمت گرفتن این بازیکن هزینه نقل و انتقالاتی بالایی را طلب می‌کند، در حالی که بلوگرانا در وضعیت اقتصادی خیلی خوبی به سر نمی‌برد. از طرف دیگر وجود رقبایی نظیر منچسترسیتی، منچستریونایتد و رئال مادرید در راه جذب ستاره نروژی، یکی دیگر از مصائب بارسا در راه نهایی کردن این انتقال بزرگ است.

البته گزارش ها در کاتالونیا حاکی از آن است که خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، تمام تمرکز خود را روی جذب ارلینگ هالند در تابستان قرار داده و نمی‌خواهد این بازیکن را از دست بدهد. در همین راستا اسپورت کاتالونیا گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که لاپورتا متقاعد شده که می‌تواند ارلینگ هالند را در نقل و انتقالات تابستانی به خدمت بگیرد. در این گزارش تاکید شده که لاپورتا از این مسئله آگاه است که حضور در لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده در راه عملی شدن این انتقال کاملاً کلیدی خواهد بود.

تگ ها


لاپورتا ارلینگ هالند بروسیا دورتموند