لاپورتا: من هم به خاطر مسی گریه کردم

رئیس بارسا از قهرمانی آرژانتین خوشحال است و نگران تمدید قرارداد لیونل مسی نیست....

به گزارش "ورزش سه"، این روزها بحث تمدید قرارداد با لیونل مسی تبدیل به یک معضل برای باشگاه بارسلونا شده است. بسیاری امیدوار بودند ۲ هفته پیش و قبل از اینکه قرارداد مسی رسما به اتمام برسد، مشکلات در راه تمدید با او حل شود ولی این اتفاق رخ نداد. دلیل اصلی به دستمزد بالای مسی و مساله فیرپلی مالی بر می گردد.

بارسلونا باید از دستمزد بسیاری از بازیکنانش کسر کند و چند بازیکن خود که دستمزد بالایی می گیرند را به فروش برساند تا بتواند قرارداد مسی را در لالیگا ثبت کند. نگرانی ها روز به روز اوج می گیرند ولی خیال خوان لاپورتا رئیس بارسا از این بابت راحت است. او پاسخ مثبت مسی را گرفته و خوشبین است که با رفع موانع موجود، بالاخره بتواند با این بازیکن تمدید کند.

لاپورتا در مصاحبه ای جدید با خبرنگاران بازهم سعی کرد به همه در مورد لیونل مسی آرامش بدهد و گفت:« برای لئو همه خوشحالیم و معتقدم با قهرمانی آرژانتین در کوپا آمه ریکا او به حقش رسید.

تماشای بهترین بازیکن تاریخ در حال بالا بردن جام قهرمانی و آن همه هیجانی که داشت، واقعا لذتبخش بود. همه از خوشحالی گریه کردیم. هر عاشق فوتبالی از جمله خاویر تباس رئیس لالیگا به خاطر مسی خوشحال است.

برای مسی، خانواده اش و نیز برای سرخیو آگوئرو بسیار خوشحالم و شایسته این قهرمانی بودند. تمدید با لئو هم مسیر درستش را سپری می کند و نگرانی خاصی نیست.»

تگ ها


لاپورتا تیم ملی آرژانتین سرخیو آگوئرو لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال