لاپورتا می‌تواند نیمار و مسی را دوباره به هم برساند

آندره کوری، ایجنت سابق نیمار، معتقد است که خوان لاپورتا، رییس جدید بارسا، همان کسی است که می تواند پیوستن دوباره نیمار و مسی به یکدیگر در نوکمپ را محقق کند....

به گزارش "ورزش سه"، از آندره کوری همواره به عنوان مردی یاد می شود که استعداد نیمار را کشف کرد و سپس مدیریت برنامه های او را بر عهده گرفت و ایجنت ستاره برزیلی شد. کوری به تازگی در مصاحبه با نشریه آرژانتینی ال لیتورال گفته است که باور دارد احتمال بسیار بالایی وجوددارد که نیمار و لیونل مسی بار دیگر با هم هم‌بازی شوند، اما او امیدوار است که این اتفاق در پارک دو پرنس رخ ندهد.

کوری گفت: "دوست دارم که ببینم نیمار دوباره با لیونل مسی هم‌بازی شده است، اما بیشتر ترجیح می دهم که این اتفاق در بارسلونا رخ دهد... شک دارم که این موضوع در باشگاه دیگری بتواند عملی شود."

نیمار پیشتر پیش کوری اعتراف کرده بود که با ترک بارسلونا مرتکب اشتباه شده است.

کوری افزود: "آنها باید در بارسلونا دوباره به هم برسند، جایی که اصلا در وهله اول نباید از هم جدا می شدند. من خیلی خوشحال خواهم شد که برگردم و آنها را دوباره به هم برسانم."

کوری همچنین فاش کرده است که دو سال پیش نیز از او خواسته شد تا بازگشت نیمار به بارسلونا را مهندسی کند، اتفاقی که با وجود اینکه بسیار نزدیک بود به واقعیت بپیوندد، در نهایت رخ نداد.

کوری در این باره گفت: "دو سال پیش بود که بارسلونا از من خواست تا کمک کنم و بازگشت نیمار به بارسا را مهندسی کنم و ما خیلی به رسیدن به این مقصود نزدیک شده بودیم. ما خیلی نزدیک به نهایی کردن انتقال نیمار از پاریس و بازگرداندن او به بارسلونا بودیم. فکر می کنم که لاپورتا رییس بسیار خوبی برای بارسلونا است و او می تواند مسی و نیمار را دوباره به هم برساند."

در ماه های اخیر صحبت های بسیاری در مورد رفتن مسی از بارسلونا در تابستان پیش رو مطرح بوده است اما ایجنت آرژانتینی مطمئن است که کاپیتان تیم ملی آرژانتین در بارسا می ماند.

کوری گفت: "فکر نمی کنم که لئو بارسلونا را ترک کند... تاریخ او در اروپا با پیراهن بارسلونا آغاز شده و باید با همین پیراهن نیز به پایان برسد. من در این مورد بسیار مطمئنم چرا که این داستان بسیار زیبایی درباره فوتبالیستی است که در سراسر جهان مورد احترام است و در گوشه گوشه جهان با عشق بسیار نمایانگر تصویر آرژانتین است."

کوری در پاسخ به این سوال که پس از شکست های گذشته، آیا بارسلونا موفق خواهد شد که نیمار را به نوکمپ بازگرداند، گفت: "درهای بارسلونا به روی نیمار باز است. آنها می دانند که نیمار در ترک آنها و پیوستن به PSG مرتکب اشتباه شد و حتی خود نیمار هم در ملا عام به این اشتباه اعتراف کرد."

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار