لاپورتا و عدم دریافت تضمین مالی برای ریاست بارسا

خوان لاپورتا، رییس تازه انتخاب شده بارسلونا، هنوز به دنبال یافتن پشتیبانی مالی برای به دست آوردن تاییدیه حکم ریاست خود در این باشگاه است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گرفتن تاییدیه حکم ریاست باشگاه بارسلونا همچنان برای خوان لاپورتا، برنده انتخابات، مشکل لاینحلی بوده است؛ لاپورتا برای گرفتن تاییدیه همچنان به دنبال تضمین ۱۲۵ میلیون یوروریی برابر با ۱۵ درصد بودجه باشگاه است و برای ارائه این تضمین تنها تا روز چهارشنبه فرصت دارد.

لاپورتا تنها هفت روز پس از برگزیده شدن به ریاست بارسلونا با اولین بحران در کادر مدیریتی خود مواجه شد؛ خوامه جیرو مدیر اقتصادی مدنظر لاپورتا که در کمپین های انتخاباتی او نقشی پررنگ داشت و گفته می شد با برنامه های ویژه او لاپورتا قصد دارد باشگاه را از بحران مالی نجات دهد، از پذیرفتن این سمت منصرف شد. او همچنین یکی از کسانی بود که مسئولیت یافتن منابع مالی برای ارائه این تضمین را بر عهده داشت.

طبق گزارش RAC۱ جایگزین جیرو قرار بود ادواردو رومئو، نایب رییس شرکت الکترونیکی Audax Renovables باشد، با این حال مشکلات دقیقه نودی ورود آنها به هیئت رییسه را ناممکن کرد و در نتیجه آنها نخواهند توانست دارایی های خود را بابت تضمین مالی مورد نیاز در اختیار لاپورتا بگذارند.

این خبرگزاری همچنین گزارش داده است که تماس و جستجو برای یافتن فعالین اقتصادی و بیزینس‌من‌های کاتالان که علاقمند به عضویت در هیئت رییسه خوان لاپورتا هستند همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

لوئیس انریکه مزد درخشش دو ستاره بارسا را داد

سیمئونه: مطمئنم رئال و بارسا دیگر نمی بازند

 

 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال