لاپو الکان: امیدوارم یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان پاری سن ژرمن را شکست دهد

یکی از اعضای هیئت رییسه یوونتوس برای بوفون آرزوی موفقیت کرد و او را یکی از ارکان اصلی یوونتوس در کسب هفت اسکودتوی پیاپی دانست ......
یکی از اعضای هیئت رییسه یوونتوس برای بوفون آرزوی موفقیت کرد و او را یکی از ارکان اصلی یوونتوس در کسب هفت اسکودتوی پیاپی دانست ...

یکی از اعضای هیئت رییسه یوونتوس برای بوفون آرزوی موفقیت کرد و او را یکی از ارکان اصلی یوونتوس در کسب هفت اسکودتوی پیاپی دانست.

جانلوییجی بوفون، دروازه بان 40 ساله ایتالیایی پس از هفده سال حضور در این تیم، به شکل باشکوهی با هواداران بیانکونری خداحافظی کرد و به احتمال فراوان راهی پاری سن ژرمن خواهد شد. لاپو الکان، سهامدار فراری و باشگاه یوونتوس مصاحبه ای جنجالی در خصوص جدایی بوفون با گاتزتا دلو اسپورت انجام داد:

احساس رضایت بسیار زیادی از فتح هفتمین اسکودتوی پیاپی دارم. هفت عدد شانس من است و در ساعت هفت ِ هفتم اکتبر 1977 متولد شده ام. باید به پسر عمویم، آندره آ آنیلی بابت ساخت بهترین تیم ایتالیا و یکی از قوی ترین تیم های اروپا تبریک بگویم. بوفون؟ او نقشی مهم در فتح این هفت اسکودتوی فراموش نشدنی داشت. بوفون را دوست دارم و امیدوارم در پاری سن ژرمن خوب کار کند. آیا او برای فتح لیگ قهرمانان به پاری سن ژرمن رفته است؟ امیدوارم یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا، پاری سن ژرمن و بوفون را شکست دهد. این می تواند جذاب باشد چون پاری سن ژرمن بیشتر از تمام تیم ها خرج می کند اما نتایج آن ها تاکنون چندان جالب نبوده است. یوونتوس در مادرید شخصیت و عزم خود را نشان داد اما کمی بدشانس بود. در بازی رفت برای تیم یک پنالتی گرفته نشد. با احترام به تیم مان، باید گفت که رئال مادرید و بارسلونا تیم های بزرگی هستند که در فینال های زیادی به میدان رفته اند و به این نوع فشارها عادت دارند.