لاکازت: دوست دارم راهی اتلتیکو شوم

ستاره لیون با وجود محرومیت باشگاه اتلتیکومادرید دوست دارد که راهی این تیم شود ......

ستاره لیون با وجود محرومیت باشگاه اتلتیکومادرید دوست دارد که راهی این تیم شود.

به گزارش  مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از اکیپ، با وجود این که فدراسیون بین المللی فوتبال حکم به محرومیت اتلتیکومادرید از جذب بازیکن در تابستان داده و دادگاه کاس هم فرجام خواهی مادریدی ها را رده کرده است اما ستاره لیون همچنان قصد دارد که شاگرد دیگو سیمئونه شود.

الکسندر لاکازت می خواهد با اتلتیکومادرید با وجود این که این باشگاه از جذب بازیکن محروم است قرارداد امضا کند تا با پایان دوران محرومیت پیراهن این تیم اسپانیایی را بر تن کند.

او گفت : باید بگویم که با وجود محرومیت اتلتیکومادرید دوست دارم راهی این تیم شوم هر چند به خوبی می دانم که شش ماه حق بازی کردن در این تیم را ندارم. شاید به صورت قرضی در این شش ماه در تیم دیگری بازی کردم. البته رئیس باشگاه لیون قصد دارد که من را به صورت نهایی بفروشد.

لاکازت ادامه داد: هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته ام و به زودی درباره آینده تصمیم خواهم گرفت.

پیش از این هم آردا توران در حالی که بارسلونا از جذب بازیکن محروم بود با این تیم قرارداد امضا کرد و شش ماه خانه نشین شد و نتوانست برای آبی اناری ها بازی کند تا این که محرومیت این باشگاه به پایان رسید. البته توران روزهای بدی را در نیوکمپ پشت سر گذاشت و به احتمال خیلی زیاد در تابستان از این تیم جدا می شود.

 

تگ ها


اخبار روز الکساندر لاکازت اتلتیکو مادرید فوتبال