لاکرونیا – رئال مادرید، آخرین اولتیماتوم به زیدان

رئال مادرید که در شرایط بسیار سختی قرار دارد، عصر امروز راس ساعت 18:30 دقیقه باید در استادیوم سانتیاگو برنابئو به مصاف دپورتیوو لاکرونیا برود تا سرنوشت زیدان تحت تاثیر نتیجه این بازی قرار بگیرد ......

رئال مادرید که در شرایط بسیار سختی قرار دارد، عصر امروز راس ساعت 18:30 دقیقه باید در استادیوم سانتیاگو برنابئو به مصاف دپورتیوو لاکرونیا برود تا سرنوشت زیدان تحت تاثیر نتیجه این بازی قرار بگیرد.
رئال مادرید پس از 4 هفته عدم موفقیت و سپری کردن لحظات دشوار و پر فشار امشب باید در خانه خود که در فصل جاری چالش های بسیار سختی را در آن داشته است برابر دپورتیوو لاکرونیا به میدان برود.
هفته بیستم رقابت های لالیگا می تواند برای زین الدین زیدان هفته ای نحس و شوم باشد، چرا که فلورنتینو پرز با عصبانیت هرچه تمام تر این روزها عملکرد وی را تحت نظر گرفته است و  در انتظار آن است تا پس از عدم موفقیتی دیگر، نسخه زیدان و دستیارانش را بپیچد و کادر فنی جدید خود را به برنابئو منتقل کند!
شاید اولتیماتوم آخر پرز به زیدان زمان مناسبی داده شده باشد، چرا که رئال مادرید برای سال های سال دپورتیوو لاکرونیا را در هم کوبیده است و از سال 2010 تا به امروز هرگز برابر آنها شکستی را متحمل نشده است، بلکه با پیروزی های سنگین همانند 8-2 ، 5-0، و 6-2 توانسته اند لاکرونیا را تحقیر نمایند.
رئال مادرید با حال و اوضاع امروز خود عمیقا پتانسیل آن را دارد که برابر حریفی که برای 7 سال هیچ نتیجه بدی کسب نکرده است مغلوب شود و به رکورد شکست ناپذیری خود پایان دهد! این مسئله را دپورتیوو لاکرونیا به خوبی می داند و با استفاده از این حربه قطعا خواهد توانست مشکلاتی را برای قهرمان فصل گذشته لالیگا و اروپا به وجود بیاورد.
رئال مادرید رده پنجمی فرصت این مسئله را دارد که با پیروزی برابر دپورتیوو در جدول رده بندی یک رده صعود کند و با قرار گرفتن در رده  چهارم جدول حداقل سکوی های مادرید را کمی آرام نماید! این مسئله برای دپورتیوو نیز صدق می کند، چرا که آنها فرصت این اتفاق را دارند که با پیروزی برابر رئال مادرید 19 امتیازی شوند و خود را از منطقه خطر جدول نجات دهند و از رتبه هجدهم به رتبه شانزدهم راه پیدا نمایند.
باید تا ساعت 18:30 عصر منتظر ماند و دید آیا رئال مادرید خواهد توانست از بحران فرار کند و حداقل شرایط آرامی را به صورت موقت برای خود ایجاد نماید یا با متوقف شدن برابر لاکرونیا پنحمین نتیجه بد پیاپی خود را در لالیگا کسب خواهد کرد تا زیدان به پایان راه در سانتیاگو برنابئو برسد، برای پاسخ این سوال تنها چند ساعت باید صبر کرد!

تگ ها


اخبار روز لالیگا فوتبال